Menu Zavřeno

Případové studie našich klientů

Případové studie, které byly zaměřené na:

Budování značky

Jenom v ČR má TikTok již 2 miliony uživatelů. Z toho většina jsou unikátní uživatelé (např. 92 % uživatelů TikToku nemá LinkedIn). 50 % uživatelů je do 24 let. Zejména tedy pro značky, které chtějí rozšířit povědomí o sobě mezi novou mladší cílovou skupinu, je TikTok vhodným nástrojem.
Kdo další se s námi rozhodl budovat značku na TikToku:

Prodeje

Nízké ceny v rámci placené reklamy na TikToku umožňují oslovit obrovské množství potenciálních zákazníků. V kombinaci s dobrou kreativou dokážeme na TikToku už i prodávat. PNO 11 %, ROI 700 % či ROAS 1.150 % - to všechno jsou metriky, které se nám podařilo na TikToku dosáhnout.
Průměrné metriky, které pozorujeme v kampaních:
(jedná se o průměry, negarantujeme stejná čísla i u vašich kampaní)
CPM
1 Kč 20 Kč
cena za 1.000 zobrazení
CPC
1 Kč 7 Kč
cena za 1 proklik
CPD
4 Kč 20 Kč
cena za 1 stažení aplikace
Firma OnGlazz vytváří radosti, ze kterých může užít jakákoliv věková kategorie. I proto jim o Vánočních svátcích 2021 jela souběžně kampaň na TikToku i Facebooku včetně Instagramu. V síti TikTok viděla firma potenciál – chtěla zde zasáhnout nové publikum a rozhodla se využít placené inzerce, aby byla kampaň rychle výkonná a…

Stažení aplikace

TikTok je pro mnohé startupy skvělou cestou jak nabrat nové uživatele do své aplikace či na web. Se stoupajícím počtem uživatelů roste i potenciál dalšího financování a růstu firmy.

Worldee původně vzniklo jako cestovatelský deník, kde si cestovatelé mohou zpětně uložit svá cestovatelská dobrodružství. Dnes vás platforma provede všemi kroky cestování od inspirace, přes plánování, až po zmiňované uchování zážitku.

Rádi s TikTokemkrátkými videi pomůžeme i vám.

Těšíme se na vás na úvodní konzultaci,
kde se pobavíme detailněji.
Těšíme se na vás na úvodní konzultaci, kde se pobavíme detailněji.
David Duc
spoluzakladatel
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO
David Duc
spoluzakladatel
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO