Menu Zavřeno

Jaký byl rok 2022 v TikTokuj.cz?

Minulý rok byl pro TikTokuj.cz rozhodně přelomový – první velká produkce, úspěšné kampaně pro velké firmy a neziskovky, konference a spousty dalších událostí. Pojďte se s námi ohlédnout za naším rokem 2022!

První velká produkce pro Manboxeo.cz

V roce 2022 jsme produkovali videa pro Manboxeo.cz, kdy jsme vytvořili reklamní videa pro Vánoční sezónu 2022 a nadcházející rok 2023.

V rámci spolupráce jsme realizovali kompletní produkci reklamních spotů na všechny online platformy, a to dokonce do 5 zemí – Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko a Německo. Celkem jsme pro Manboxeo.cz připravili 150 videí a pro nás z TikTokuj.cz se tak jednalo o první velkou produkci, která vznikla pod naší záštitou.

Přečíst si Manboxeo.cz case study  

Kampaň pro Ukliďme Česko

Pro spolek Ukliďme Česko jsme realizovali kampaň na TikToku, díky které vyšlo přes 3.000 mladých lidí uklízet českou přírodu! 

Vytvořili jsme celkem 5 videí na profil Ukliďme Česko a do celé kampaně se rozhodli zapojit také 4 influencery. Celá kampaň se shledala s velkým úspěchem. Podívejte se na naší case study, kde se dozvíte další podrobnosti. 

Přečíst si Ukliďme Česko case study

@uklidmecesko Zúčastnil ses díky TikToku? Napiš nám to do komentářů 💬 #czech #ekologie #worldcleanupday #svataba #uklidmecesko ♬ původní zvuk - Ukliďme Česko

Red Bull Paper Wings

V únoru 2022 jsme společně s Red Bullem spolupracovali na projektu Red Bull Paper Wings. Naším úkolem bylo vytvořit TikTok videa a rozšířit tak povědomí o konaném Mistrovství světa v hodu papírovou vlaštovkou. 

Samotného finále, které se uskutečnilo v Salzburgu se zúčastnil i náš co-founder David Duc, který reprezentoval Českou republiku  kategorii akrobacie.

Přečíst si Red Bull case study

TikTok kampaň na stažení travel aplikace

Pro Worldee jsme vytvořili jednu z top influencerských kampaní na TikToku, díky které se podařilo upoutat pozornost a získat tak vysoký počet stažení cestovatelské aplikace Worldee. 

Přečíst si Worldee case study →

@zuzkaaacz Odkaz na aplikaci najdeš v mém biu 😍 @worldee_com #worldee #spolupráce #cestování ♬ původní zvuk - Cestovatelka Zuzka ✈️

Konference

Naši zakladatelé Vít Janda a David Duc byli speakery na více než 20 konferencích na území Česka a Slovenska. Na svých přednáškách edukovali o TikToku a gen Z.

Z konferencí jsme pro vás natočili přes 30 rozhovorů se zajímavými osobnostmi, které během celého roku 2022 vycházely na našich sociálních sítích.

I tento rok pro vás budeme přednášet na mnoha konferencích, tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať víte, kde se s námi můžete potkat.

Celý rok 2022 byl pro nás velmi obohacující a my se těšíme, co nám přinese rok s trojkou na konci! 

Máte zájem o působení vaší značky na TikToku? Bookněte si konzultaci zdarma a rádi Vám poradíme!

 jsme za poslední dva roky pro klienty vyprodukovali přes 1.400 videí, která vyběhla uživatelům více jak 70.000.000 krát a náš obsah začalo sledovat více než 650.000 uživatelů. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.