Menu Zavřeno

Kariéra v TikTokuj.cz

Co vlastně děláme

Pomáháme firmám komunikovat na mladou generaci
Jsme specialisty na komunikaci s mladou generací. Díky našim znalostem pomáháme značkám překonat výzvy spojené s oslovováním mladých spotřebitelů. U nás firmy zjistí, jak komunikovat na generaci Z a společně nalezneme cestu, jak uspokojit jejich potřeby a tužby.
Natáčíme krátká videa na Reels, TikTok, Shorts a jiné platformy
Tvoříme obsah, který osloví nejen mladou generaci na platformách jako Reels, TikTok, Shorts a dalších. S naším týmem expertů na tvorbu videí a digitální marketing pomáháme značkám a organizacím vytvářet kreativní, zábavný a edukativní obsah.
Děláme velkou produkci
Kromě natáčení krátkých videí na sociální sítě se zaměřujeme také na klasickou "velkou" videoprodukci. V našem týmu pracují lidé se zkušenostmi od natáčení filmů, videoklipů až po televizní reklamy.
Spravujeme výkonnostní kampaně pro e-shopy
Našim klientům spravujeme online výkonnostní kampaně. Každý den sledujeme výkonnost jednotlivých kampaní a optimalizujeme je tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Kde pracujeme

TikTokuj.cz sídlí v inovačním a podnikatelském centru - xPORT VŠE. Naše moderní kancelářské prostory s tobogánem jsou plně vybavené potřebnou moderní technikou. K dispozici máme společné pracovny, meetingové místnosti, coworkingové zóny, přísun RedBullů a najdeš u nás vše, co člověk může potřebovat!
K dispozici je také venkovní terasa s výhledem
Moderní kancelář
s tobogánem

Jak pracujeme

Při naší práci se snažíme být co nejvíce efektivní a máme rádi, když to u nás odsýpá. Proto pracujeme s moderními a inovativními pracovními nástroji, které nám s naší prací velmi pomáhají.
Také se s týmem pravidelně potkáváme, a to osobně i online. Díky našim společným setkáním máme u nás v týmu neustále přehled o tom, co se děje v agentuře a posilujeme vzájemné přátelské vztahy.
Interní komunikace mezi členy našeho týmu probíhá na platformě Discord, která je oblíbená především mezi Gen Z. Discord nám umožňuje rychlou a přímou komunikaci. Také se na něm vzájemně podporujeme a sdílíme novinky z oblasti sociálních sítí, médií a PR. Zůstáváme tak v obraze za každé situace.
Pro řízení a plánování projektů využíváme k práci platformu ClickUp, která nám pomáhá usnadnit organizaci úkolů a vzájemnou spolupráci na projektech.
+ další nástroje

Naše hodnoty

Dáváme a příjmáme zpětnou vazbu
U nás věříme, že zpětná vazba od ostatních - i ta negativní - je “dárek”, který od ostatních můžeš obdržet. Tento “dárek” dokáže naše členy posunout dál, jak v osobním, tak pracovním životě. Snažíme se proto vytvářet přátelské a otevřené pracovní prostředí, kde se nikdo nemusí bát vyjádřit svůj pohled a názor. Chceme, aby se naši členové cítili příjemně a věděli, že u nás v týmu jsme upřímní a otevření konstruktivní kritice a zároveň má každý právo si užít uznání za své úspěchy.
Vzájemně si pomáháme a učíme se jeden od druhého
“Dej a bude ti dáno.” - to je myšlenka, kterou my v TikTokuj.cz uznáváme a snažíme se vždy fungovat v souladu s ní. Vzájemně se snažíme vzdělávat, edukujeme veřejnost, radíme si a pomáháme.
Upřímnost na prvním místě
V našem týmu jsme upřímní a říkáme si věci na rovinu. Jsme otevření pochvalám i kritice a víme, že díky tomu jsme schopni se posouvat dále. TikTokuj.cz je pro každého člena bezpečným prostředím, ve kterém se nemusí bát vyjádřit svůj názor.
Jsme zodpovědní vůči sobě i klientům
Vzájemně jsme zodpovědní jeden vůči druhému, vůči sobě a samozřejmě i vůči našim klientům. Víme, že pro správné fungování týmu je zodpovědnost velmi důležitou vlastností, bez které se u nás neodejdete.
Dream team
Táhneme za jeden provaz! Komunikujeme spolu, navzájem si pomáháme, jsme upřímní a loajální, a to jak vůči členům týmu, tak ke klientům. Správně fungující tým je základním stavebním kamenem každé firmy.
Radost
Vždy se snažíme, aby nás práce na tvorbě krátkých videí pro klienty bavila a vytvářeli jsme radost z naší tvorby nejen nám, ale také klientovi a divákům.
Každý den být o 1 % lepší
Neustále se snažíme zdokonalovat služby pro klienty, hledáme nové cesty, kterými se můžeme vydat a staráme se o to, aby každý člen týmu rostl a posouval se dále.

Jak u nás rosteme

V TikTokuj.cz jsou všichni členové týmu podporováni v rozvoji svých kariérních dovedností. Věříme, že každý člen má svůj vlastní potenciál a chceme mu poskytnout prostor k projevení svých schopností a talentu. Proto pro každého hledáme vhodnou pozici, která bude odpovídat jeho zájmům a dovednostem.
Věříme, že spokojený a motivovaný tým je klíčem k úspěchu, a proto se snažíme každému členovi našeho týmu poskytnout příjemné pracovní prostředí, ve kterém se bude cítit dobře. V naší agentuře se rovněž snažíme neustále podporovat vzdělávání členů a objevování nových oblastí, abychom klientům dodali vždy perfektní výstup.
Dáváme a příjmáme zpětnou vazbu
Pozitivní i negativní zpětná vazba dokáže každého člena týmu posunout dál a pomoci mu růst a rozvíjet se.
Pomůžeme najít to pravé
Každý člen týmu si může v rámci naší agentury vyzkoušet několik pozic, než najde tu, která bude pro něj tou pravou a bude vyhovovat jeho požadavkům a potřebám.
Prostor pro seberozvoj
U nás dostane každý možnost se rozvíjet a růst. Proto nabízíme našim týmovým členům různé možnosti sebevzdělávání, včetně pravidelných školení a seminářů, online kurzů a dalších zdrojů. Snažíme se navzájem podporovat a motivovat k dalšímu osobnímu i profesnímu růstu.
Možnost finančního růstu
Každý, kdo v týmu odvádí skvělou a kvalitní práci, má možnost finančního růstu. Proto se vždy snažíme nabídnout platové podmínky, které odpovídají znalostem, zkušenostem, kvalifikaci a výkonu jednotlivého člena týmu.

Co se u nás děje?

Podívejte se na novinky na našem blogu - naleznete zde mnoho zajímavostí z prostředí naší agentury a ze světa sociálních médií!
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Editor
Full-time / Part-time
Hledáme video editora / střihače, který nám pomůže s editem videí pro naše klienty. Specializujeme se převážně na TikTok, Instagram a YouTube.
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Produkční
Full-time / Part-time
Do týmu hledáme zodpovědného produkčního, který/á bude zastřešovat a dohlížet nad produkcí videí a grafických podkladů pro naše klienty.
Kameraman
Part-time
Hledáme šikovného kameramana/ku, který má zkušenosti s natáčením na mobil/kameru a dokáže posunout naši videotvorbu na další level.
HR manager
Full-time
Hledáme do našeho týmu posilu, která nám pomůže zkonsolidovat veškeré stávající procesy v rámci našeho HR, udá tomu jasný směr a pomůže koordinovat veškeré dílčí aktivity, které z toho vyplynou.
Napsali o nás

Specialista na výkonnostní reklamu & data analytik

I na TikToku už umíme prodávat. Chceme oblast výkonnostního marketingu posunout na další level, a proto hledáme šikovného parťáka, který nám s tím pomůže!

Influencer Marketing Specialist

Chceš se s námi podílet na tvorbě influencerských kampaní? Máš rád věci pod kontrolou a nebojíš se intenzivně komunikovat? Máš přehled o tvůrcích na CZ/SK scéně? Do týmu hledáme parťáka, který nám pomůže pro klienty hledat ty správné tvůrce.

Správce účtu

Baví Tě sociální sítě? Rád sleduješ aktuality a trendy na TikToku a dalších sociálních sítích? Pak jsi náš člověk! K nám do týmu hledáme kolegu, který nám pomůže se správou účtů našich klientů.

Projektový manažer

Chceš se s námi podílet na plánování a realizaci projektů? Hledáme parťáka, který nám pomůže dotahovat projekty do zdárného konce!

Videomaker

Máš zkušenosti s tvorbou krátkých videí? Baví Tě sociální sítě? Do týmu hledáme další talenty na natáčení a editaci videí.

Asistent/ka produkční

Máš perfektní komunikační a organizační schopnosti? Hledáme posilu do našeho týmu na pozici asistent/ka produkční.

Parťák, který nám pomůže odřídit projekty pro naše klienty

V TikTokuj.cz se vůbec nebojíme velkých výzev. Chceme rychle růst a expandovat. Proto do týmu hledáme parťáka, který nám pomůže vybrané projekty správně a zodpovědně odřídit.

To, o čem jsi vždycky snil/a

Pracuj ať už jsi
kdekoliv na světě

Můžeš pracovat odkudkoliv na světě. Jediné, o co přijdeš, budou týmová setkání a společné akce.

Pracuj
kdy se ti chce

Nebudeme tě nutit pracovat v konkrétní hodiny. Zajímá nás výsledek. Kdy to zvládneš je na tobě.

Pracuj v naší cool kanceláři v centru Prahy

Kanceláře máme na Praze 3, máme tobogán, terasu, neomezenou konzumaci kávy a jídelnu (po – pá, obědy + večeře)

Práce? Ano. Sport
a zábava? Určitě!

Filmové večery, týmová dobrodružství, sportovní turnaje a cokoliv dalšího nás napadne,

Pracuj, rozvíjej se
a uč se zároveň

Podpoříme tě v tom, aby ses mohl/a naplno věnovat tomu, co tě baví a v čem se chceš zlepšit.

Pracuj s cool
značkami a firmami

Takové zkušenosti doslova rozzáří tvé CVčko a naučí tě mnoha jiným dovednostem, které se budou hodit.

Aktuálně hledáme

Pro kreativce

Part time

Správce účtů na TikToku
Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Komunikace s account manažerem
 • Tvorba videí (detailněji popsáno níže)
 • Správa účtu klienta (detailněji popsáno níže)
 • Report výsledků
 • Účast na firemních trénincích, školení, teambuildingu

Požadujeme:

 • Věk 18+ 
 • Znalost platformy TikToku 
 • Zkušenost jako tvůrce na TikToku
  • alespoň 6 měsíců působení na TikToku
  • prokazatelná hranice min. 10 000 sledujících
  • tvorba vlastního obsahu
 • Schopnost vyhledávat informace*
 • Natáčení mobilem (znalost natáčení kamerou je výhoda)*
 • Editace mobilem – doporučená aplikace CapCut* (editace na PC je výhoda)
 • Vyhodnocování statistik*
 • Ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
 • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, kreativita

Tvorba videí zahrnuje:

 • Vymýšlení nápadů na videa
 • Příprava natáčení vč. herců (interní členové týmu) a rekvizit (dodává klient)
 • Natáčení v našich prostorech či prostorech klienta
 • Editace natočených videí
 • Zveřejňování natočených a upravených videí
 • Přidání vhodných hashtagů
 • Přidání vhodného popisu

Proces tvorby videí:

 • Napíšou se scénáře videí včetně požadovaných rekvizit klienta
 • Scénáře se odešlou klientovi ke schválení skrze společný chat či e-mailovou korespondenci
 • Domluvení termínu natáčení s klientem a dalšími potřebnými členy týmu
 • V rámci sjednaného termínu na sjednaném místě se natočí více videí (které byly předtím schváleny klientem)
 • Postprodukce a plánování publikace videí na TikTok
 • Hotová videa se zašlou na finální kontrolu klientovi skrze společný chat či e-mailovou korespodenci
 • V případě připomínek ze strany klienta se dodatečně upravuje video, pokud je vše v pořádku, naplánuje se zveřejnění videa na TikToku
 • Publikace videí na TikTok / Předání hotových videí k publikaci klientovi

Správa účtu zahrnuje:

 • Komunikace s uživateli na TikToku – odpovídání na relevantní komentáře
 • Pravidelné livestreamy
 • Výzvy, soutěže a duety
 • 1x měsíčně společný report + vyhodnocení KPIs + návrhy na další měsíc

Kompetence / pravomoce:

 • Navrhovat změny, vylepšování procesů
 • Provádět schválené kroky, změny

Časová náročnost:

 • Min. 15 hod týdně

S kým správce účtů komunikuje, jaká je jeho role v týmu:

 • Komunikace s herci, kameramany, střihači a dalšími členy týmu, kteří spolupracují na tvorbě
 • Komunikace s account manažerem, který komunikuje s klienty
 • Komunikace se školiteli 

Odměna:

 • Odvíjí se podle počtu videí a zkušeností
 • Klienti si objednávají určitý počet videí v rámci stanovených balíčků

Nabízíme:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Zastáváme kreativní a progresivní přístup k práci
 • Setkávání s celebritami, influencery

*Možnost interního zaškolení

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Příležitostně

Influencer – chci dostávat zakázky
Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Komunikace s influencer marketing managerem
 • Tvorba videí pro kampaně různých firem / značek

Nabízíme:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Zastáváme kreativní a progresivní přístup k práci
 • Férová odměna za tvorbu

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Příležitostně

Copywriter

Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Obecně budeš mít na práci vytvářet písemné propagační materiály, díky nimž budou produkty společnosti pro potenciální zákazníky přístupnější a zajímavější
 • Př. Texty pro navigaci na webu, reklamní slogany, e-mailové kampaně, příspěvky na sociálních sítích, příspěvky na blog…
 • Práce s hlasem a stylem značky při tvorbě obsahu pro TikTokuj.cz a schopnost skrze text vysvětlit cíle a poslání společnosti

Podrobněji:

 • Tvorba case studies
  • Psaní případových studií českých i zahraničních klientů/tvůrců
  • Meeting s klienty v rámci psaní case studies. Cílem je pochopení zpětné vazby (pohled na průběh spolupráce mezi TikTokuj.cz a klientem od A do Z) a práce s ní.
  • Spolupráce s klienty s TikTokuj.cz marketingovým týmem na úpravách tak, aby vše splňovalo očekávání obou stran ohledně obsahu
 • Tvorba blogových článků a popisků na web TikTokuj.cz
  • Psaní jasného a bezchybného obsahu pro všechny online i offline kanály
 • Psaní textů na sociální sítě + do reklamních kampaní
 • Optimalizace pro vyhledávače SEO
  • Spolupráce se SEO oddělením (vyhledávání, klíčová slova, meta popisy…)
  • Reportování analytics – s tím souvisí i práce s daty a tabulkami, vyhodnocování statistik – prakticky vzato je práce s Google Analytics needed!
 • Účast na mezinárodních summitech na téma sociální sítě a TikTok
  • Psaní reportů z jednotlivých akcí
  • Report do týmu ohledně nových pointů na síti – podrobné (zapisovat vše, co by firmu mohlo posouvat dál)
  • Článek na blog
  • Case study
  • Příspěvek na socials
 • Psaní newsletteru v MailChimp (popř. v jiném systému)
 • Tvorba popisků pro naše MailChimp kampaně
 • Spolupráce s PR a marketingovým oddělením na brainstormingu a vývoji různých marketingových materiálů
  • Př. navrhování zajímavých konceptů pro potenciální, aktuální či minulé klienty – protože caring is sharing. 
   • Například psaní guides apod.

Požadujeme:

 • Nástup možný ihned
 • Věk 18+
 • Práce na IČO
 • Víru v potenciál TikToku – poslední co chceme je konzervativní přístup člověka, co si myslí, že na TikToku jsou jen děti a tanečky
 • Praxi na této či obdobné pozici
 • Zkušenosti s copywritingem – Zkušenosti s tvorbou textu pro tištěné a digitální mediální kanály → Prokázaný úspěch tvorby pro reklamní nebo marketingové kampaně – příklad toho, na čem jsi pracoval/a
 • Orientace v našich službách
 • Proaktivní & flexibilní přístup – časová flexibilita (být na příjmu k okamžitému řešení problémů / záležitostí)
 • Znalost práce s online platformami – Zoom, Google Meets
 • Aktivní znalost AJ slovem i písmem (využití na denní bázi) 
 • Schopnost vytvářet texty a prezentace (CZ, ENG) → Česky rodilý mluvčí needed! → psaní jasného a bezchybného obsahu pro všechny online i offline kanály je pro nás klíčové a pro hrubky zde není místo
 • Spolehlivost, pečlivost a organizační schopnosti
 • Kreativní myšlení – budeš součástí brainstormů při tvorbě kampaní a tam se kreativitě meze rozhodně nekladou
 • Zkušenosti s MailChimpem či jiným mailingovým nástrojem
 • Zkušenosti se SEO a marketingem na sociálních sítích (reklama na sociálních sítích, psaní pro webové stránky a další online obsah)
  • Při spolupráci s naším SEO specialistou budeš mít na starosti psát optimalizovaný text a vyhodnocovat jeho úspěšnost

Skilly & kvalifikace

 • Extrémní pečlivost a důslednost
 • Dodržování termínů, dochvilnost
 • Znalost práce s MS Office / Google Drive / Google Docs
 • Komunikační dovednosti a bezchybná čeština
 • Organizační schopnosti
 • Absolutní diskrétnost
 • Kreativita, adaptabilita a schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu a se skluzavkou!
 • Home office
 • Budeme tě podporovat při dalším profesním i osobnostním rozvoji
 • Společné snídaně 
 • Prostor pro vlastní invenci a nápady, nejsme svázaní korporátními procesy
 • Odpovídající finanční ohodnocení
 • V týmu tě čekají přátelští kolegové
 • Moderní kancelář v centru Prahy
 • Dynamický a progresivní trh, kde se neustále děje něco nového
 • Účast na mezinárodních summitech na téma sociálních sítí a TikToku
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Setkávání s celebritami, influencery
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Vítáme kreativní a progresivní přístup k práci

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Příležitostně
Grafik

Adobe Photoshop, Illustrator

Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Příprava rastrové i vektorové grafiky pro naši reklamu
 • Příprava online grafiky pro naše webové stránky, sociální sítě a PPC reklamy
 • Spolupráce s kolegy z marketingového týmu

Rádi bychom:

 • Práce v grafických programech od Adobe (Photoshop, Illustrator, aj.)
 • Kreativita a estetické cítění
 • Znalost angličtiny výhodou
 • Samostatnost, zodpovědnost a dochvilnost
 • Vítáme praxi v oblasti marketingu – není podmínkou
 • Přijmeme i šikovné studenty či absolventy

Časová náročnost:

 • Objem práce se odvíjí od počtu grafik, které bude potřeba upravit a podle toho, jak rychle budeš schopný/á obsah produkovat

Benefity:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Setkávání s celebritami, influencery
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Vítáme kreativní a progresivní přístup k práci

Spolu s životopisem prosím pošli i ukázku své práce, abychom měli představu o tvém umu. Může se jednat o posty na sociálních sítích, propagační materiály na veletrh o ponících nebo osobní album, co máš schované v tabletu a ještě jsi to nikomu neukázal – výběr necháme na tobě.

 

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Pro analytiky
Part time
TikTok Ads specialist
Více informací o pozici

Mělo by Tě to zajímat, pokud:

✅ Chceš být u růstu globálního startupu

✅ Chceš mít na starosti kampaně pro velké klienty

✅ Se chceš pohybovat v kreativním prostředí generace Z

Přihlas se, pokud:

▪️ Už máš zkušenosti s placenou reklamou na internetu, např. na Facebooku

▪️ Jsi velice spolehlivý/á a zodpovědný/á (potřebujeme na Tebe mít 100% spoleh)

▪️ Baví Tě své kampaně po spuštění kontrolovat každou hodinu, protože to prostě nemůžeš vydržet a zajímáš se, jak si vedeš

▪️ Jsi otevřený/á novým přístupům k reklamě v online prostoru, které TikTok přináší

▪️ Svá rozhodnutí zakládáš převážně na datech & statistikách

▪️ Máš byznysové myšlení, vidíš kontext, navrhuješ vlastní řešení

▪️ Dokážeš pracovat samostatně

▪️ Ti nedělá problém přijmout odpovědnost za činnost, kterou máš na starost (nechceme v týmu lidi, kteří svádí vinu na ostatní a nedokážou přiznat chybu)

NEhlas se, jestliže:

▪️ Máš k TikToku postoj, že to je appka pro děti a nedá se na ní dělat business

Jak Tvoje práce může vypadat?

🏝 Odkudkoliv na světě / 🏢 v našich kancelářích (výběr je na Tobě)

⏱ Práci můžeš udělat kdykoliv během dne – je ale potřeba myslet na to, že součástí pozice je pravidelný monitoring kampaní apod. vyžadující denní aktivitu

🚀 Aktuálně se jedná o práci na cca 40 hod/měsíčně, během cca 1-2 měsíců očekáváme přesun na full-time

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Part time
Facebook Ads specialist
Full time
Office Manager
Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Komunikace s klienty s předem danou strukturou
  • follow-upy po jednáních a schůzkách
  • vyplňování smluv a zasílání smluv k podpisu
 • Interní komunikace, příprava agendy na interní jednání, zápisy z jednání a sepisování akčních kroků
 • Zařizování týmových akcí – teambuildingy, sportovní akce, kulturní akce, výlety, …
 • Příprava podkladů pro schůzky a jednání s klienty a partnery (prezentace, tabulky, statistiky, …)
 • Administrativní práce
  • úprava dokumentů (Google Docs, Google Prezentace. Google Sheets)
  • tvorba reportů a statistik z dodaných podkladů
  • přepis informací
  • vyřizování poštovní korespondence
  • skenování a digitalizace fyzických dokumentů
  • základní účetní operace – doklady, faktury

Požadujeme:

 • Nástup možný ihned
 • Věk 18+
 • Extrémní pečlivost a důslednost
 • Schopnost vyhledávat informace
 • Práce s daty a tabulkami, vyhodnocování statistik
 • Dodržování termínů, dochvilnost
 • Znalost práce s MS Office / Google Drive / Google Docs
 • Komunikační dovednosti a bezchybná čeština
 • Organizační schopnosti
 • Absolutní diskrétnost
 • Znalost práce s online platformami – Zoom, Google Meets
 • Časová flexibilita (být na příjmu k okamžitému řešení problémů / záležitostí)

Kompetence / pravomoce:

 • Navrhovat změny, vylepšování procesů
 • Provádět schválené kroky, změny

Časová náročnost:

 • 2x týdně cca 8 hodin práce v kanceláři – týmové meetingy
 • Zbytek dní v týdnu možná práce z domova s dostupností na telefonu / e-mailu

Odměna:

 • Zkušební období 1 měsíc
 • Poté po vzájemné dohodě formou částečného/plného úvazku či jinou formou

Nabízíme:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Setkávání s celebritami, influencery
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Vítáme kreativní a progresivní přístup k práci

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Part time
Event Manager
Více informací o pozici

Náplň práce:

 • Organizování událostí směrem k veřejnosti a potenciálním klientům
 • Organizování událostí směrem ke stávajícím klientům

Požadujeme:

 • Věk 18+
 • Pečlivost, důslednost, spolehlivost
 • Znalost práce s online komunikačními nástroji – primárně Zoom (případně ochota se naučit)
 • Komunikační dovednosti (umět napsat pozvánku na událost, odmoderovat akci/přivítat účastníky, …)
 • Organizační schopnosti
 • Pravidelné setkávání v kanceláři v Praze

Časová náročnost:

 • 1. měsíc zkušební období a dle toho určení přesné časové náročnosti
 • Odhad 10-30 hod měsíčně (ze začátku)

Odměna:

 • Zkušební období 1. měsíc formou 250 Kč/hod
 • Poté po vzájemné dohodě

Nabízíme:

 • Startup, přátelské prostředí s velkým prostorem k růstu
 • Spolupráce s velkými značkami a firmami
 • Možnost časem organizovat velké akce (online / offline)
 • Setkávání s celebritami, influencery
 • Možnost realizace svých nápadů
 • Velká časová flexibilita
 • Vítáme kreativní a progresivní přístup k práci

Máš zájem? Vyplň formulář níže.

Máš zájem?

*Ozveme se pouze zájemcům, které pozveme k pohovoru.

Benefity
v TikTokuj.cz

 • Neomezená práce na dálku a home office
 • Neomezená dovolená
 • Krásná kancelář na Praze 3 s tobogánem, terasou a jídelnou, kde si od pondělí do pátku můžeš dát oběd a večeři
 • Kanceláře jsou 5 minut od zastávky tramvaje „Strážní
 • Neomezená konzumace kávy
 • Mladý, kreativní a cílevědomý tým
 • Práce s velkými značkami a firmami
 • Motivující ohodnocení

Kde pracujeme