Menu Zavřeno

Influencer Marketing Specialist

Chceš se s námi podílet na tvorbě influencerských kampaní? Máš rád věci pod kontrolou a nebojíš se intenzivně komunikovat? Máš přehled o influencerech na CZ/SK scéně? Do týmu hledáme parťáka, který nám pomůže pro klienty hledat ty správné tvůrce.
Pracujeme pro klienty, kteří v nás mají důvěru. Mají v nás důvěru, protože ví, že práci děláme pečlivě a s maximálním nasazením. Vždy hledáme cesty, jak naši práci posunout na ještě vyšší level, a tím doručit ještě lepší výsledky. I díky tomu jsou naše vztahy s klienty na velmi dobré úrovni a můžeme řešit společný růst.
Našimi klienty jsou například:
Staneš se součástí našeho kreativního týmu, který pro klienty vymýšlí strategie a podílí se na tvorbě kreativy. Budeš se moct podílet na tvorbě obsahu pro známé značky a neziskové organizace. V práci se budeš setkávat s influencery a zajímavými osobnostmi a v našem kolektivu budeš moct realizovat své nápady a podílet se na rozvoji firmy.
V rámci své pozice budeš vyhledávat a oslovovat tvůrce, kteří působí nejen na CZ a SK scéně. Tvým úkolem bude správně pochopit potřeby klienta a vybrat influencery, kteří souzní s hodnotami klienta. Čeká Tě plánování, schvalování, dohled nad timeline a budgetem influencer kampaně. Nedílnou součástí práce je řízení rizik a změn. Čekáme, že se budeš účastnit pravidelných status callů s klientem a realizačním týmem. Náplní práce je také pravidelný reporting. Dbáme na to, aby s námi tvůrci spolupracovali rádi, a proto bychom u nás v týmu uvítali někoho, kdo bude s influencery budovat vztahy.
Hledáme parťáka, který

✔   má již zkušenosti s influencer marketingem
✔   se nebojí nových trendů a chce neustále objevovat způsoby, kterými práci ještě zlepšit či zefektivnit
✔   je extrémně pečlivý a spolehlivý
✔   má skvělé organizační a komunikační dovednosti
✔   se dokáže nacítit na klienta a pochopit jeho potřeby 
✔   se nespokojí s „odříkáním“ čísel z reportu, ale dokáže klientovi vysvětlit, „proč je zrovna to jedno číslo tak vysoké/nízké“
✔   s námi chce budovat globální agenturu a zažívat s tím spojená pozitiva i negativa
✔   má výbornou znalost českého jazyka
✔   umí anglicky minimálně na úrovni B2
✔   má přehled o CZ/SK influencer scéně

Máš zájem?
Pošli nám životopis na adresu kariera@tiktokuj.cz a vyplň prosím žádost skrze dotazník:
Těšíme se! 🚀
V tuto chvíli na tuto pozici nepřijímáme nové posily do týmu.
Napsali o nás