Menu Zavřeno

Specialista na výkonnostní reklamu & data analytik

I na TikToku už umíme prodávat. Chceme oblast výkonnostního marketingu posunout na další level, a proto hledáme šikovného parťáka, který nám s tím pomůže!
Máš zkušenosti s výkonnostním marketingem pro klienty, kteří pořádně nedokážou ocenit Tvoji práci? Setkáváš se s feedbackem typu "to bych si dokázal naklikat sám"?
Pracujeme pro klienty, kteří v nás mají důvěru. Mají v nás důvěru, protože ví, že práci děláme pečlivě a s maximálním nasazením. Vždy hledáme cesty, jak naši práci posunout na ještě vyšší level, a tím doručit ještě lepší výsledky. I díky tomu jsou naše vztahy s klienty na velmi dobré úrovni a můžeme řešit společný růst.
Reklamu na TikToku spravujeme například pro:
Již nyní pozorujeme, že jsme na TikToku klientům schopní doručit skvělé výsledky a častokrát navíc za mnohem lepší cenu než na jiných platformách.
Máme ozkoušené jak brandové, tak výkonnostní kampaně. Dokážeme doručit skvělé imprese s nízkým CPM, konverze s nízkým PNO či například stažení aplikace s velmi nízkou cenou za 1 stažení. Celkově v reklamě na TikToku vidíme obří potenciál, který chceme vytěžit.
V našem týmu pracuje celá řada kreativních lidí, kteří pro klienty vymýšlejí strategie a podílí se na tvorbě kreativy. Proces na TikToku pro klienty zajišťujeme od A do Z, častokrát tedy v reklamě budeš pracovat přímo s naší kreativou. Budeš moci významně konzultovat podobu kreativy, aby bylo její následné použití v reklamě co nejlepší.
Hledáme parťáka, který

✔   už má zkušenosti s výkonnostním marketingem a zkušenosti v práci s daty
✔   nebojí se nových trendů a chce neustále objevovat způsoby, kterými práci ještě zlepšit či zefektivnit
✔   je extrémně pečlivý/á a ten UTM parametr v odkazu raději 3x zkontroluje než kampaň spustí
✔   se nebojí tabulek a projektových nástrojů
✔   se dokáže nacítit na klienta, pochopit jeho potřeby a zamyslet se nad businessem jako celkem
✔   se nespokojí s „odříkáním“ čísel z reportu, ale dokáže klientovi vysvětlit, „proč je zrovna to jedno číslo tak vysoké/nízké“
✔   s námi chce budovat globální agenturu a zažívat s tím spojená pozitiva i negativa

Máš zájem?
Vyplň prosím žádost skrze dotazník:
Těšíme se! 🚀
Napsali o nás