Menu Zavřeno

Asistent/ka produkční

Máš skvělé komunikační a organizační schopnosti? Je na Tebe spolehnutí a jsi pečlivý/á? Hledáme posilu do našeho týmu na pozici asistent/ka produkční.
Pracujeme pro klienty, kteří v nás mají důvěru. Mají v nás důvěru, protože ví, že práci děláme pečlivě a s maximálním nasazením. Vždy hledáme cesty, jak naši práci posunout na ještě vyšší level, a tím doručit ještě lepší výsledky. I díky tomu jsou naše vztahy s klienty na velmi dobré úrovni a můžeme řešit společný růst.
Našimi klienty jsou například:
Staneš se součástí našeho kreativního týmu, který pro klienty vymýšlí strategie a podílí se na tvorbě kreativy. Budeš se moct podílet na tvorbě obsahu pro známé značky a neziskové organizace. V práci se budeš setkávat s influencery a zajímavými osobnostmi a v našem kolektivu budeš moct realizovat své nápady a podílet se na rozvoji firmy.
Na pozici asistent/ka produkční budeš připravovat a realizovat natáčení s herci na různých místech po Praze a Česku. Čeká Tě komunikace a koordinace herců. Nezbytnou součástí Tvé práce bude spolupráce s našimi idea makery, projekťáky a produkčním týmem. V rámci své práce budeš zajišťovat prostory/místa natáčení, rekvizity a techniku potřebnou k natáčení. Práce asistenta/asistentky produkční je také spojena s administrativní činností (vyřizování smluv, fakturace apod.).
Hledáme parťáka, který

✔   vyniká svými organizačními a komunikačními dovednostmi
✔   je pečlivý a spolehlivý 
✔   je aktivní řidič a vlastní řidičský průkaz typu B
✔   se nebojí nových trendů a chce neustále objevovat způsoby, kterými práci ještě zlepšit či zefektivnit
✔   s námi chce budovat globální agenturu a zažívat s tím spojená pozitiva i negativa

Máš zájem?
Pošli nám životopis na adresu kariera@tiktokuj.cz a vyplň prosím žádost skrze dotazník:
Těšíme se! 🚀
V tuto chvíli na tuto pozici nepřijímáme nové posily do týmu.
Napsali o nás