Menu Zavřeno

Jsme specialisté na TikTok,
krátká videa a generaci Z

Jsme kreativní, obsahová a výkonnostní agentura spojená s profesionální videoprodukcí.

Skrze TikTok a krátká videa vám dokážeme vybudovat komunitu a vydělat peníze.

Patříme mezi největší agentury v ČR a na SK zaměřující se na sociální síť TikTok a krátká videa.

Produkce videí ⏤ Správa účtu ⏤ Influencer marketing ⏤ Placená reklama

100.000 sledujících na TikToku bez placené reklamy

Co o nás říkají klienti?

Kristýna Černá, Super zoo

Vzájemné spolupráce s TikTokuj.cz si velmi vážíme. Při spolupráci s agenturou je pro nás vždy důležité mít flexibilně nastavenou komunikaci s lidmi, kteří jsou nadšenci a profesionálové ve svém oboru, což se nám s TikTokuj.cz podařilo a odrazilo se to i na výsledcích, které mnohonásobně překročily stanovené cíle.

Tomáš Zapletal, Worldee

TikTok je nový Instagram a je potřeba se svézt na jeho vlně. Pokud se svézt chcete, nemusíte se bát jízdu svěřit TikTokuj. Nás provezli krásně, dostali jsme se na nejnižší cenu za instalaci appky vůbec. Je to mladý, dravý tým, který se podobá tomu našemu. Jestli to máte stejně, nehledejte dál. Našli jste ✌🏻

Eliška Vyhnánková, Jak na sítě

David Duc z TikTokuj.cz se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.

Václav Staněk, Vasky

Školení mohu jen doporučit. David z TikTokuj.cz je skvělý školitel a do detailů nám ukázal, jak bychom měli postupovat při rozšiřování komunikace naší značky na TikToku. Součástí školení byly nejen strategie a případové studie Davidova klientů, ale také brainstorming a vymýšlení našeho vlastního konceptu a strategie komunikace. Díky tomu máme jasnější představu o tom, jakým směrem se na TikToku chceme vydat, víme přesně jak tuto strategii zaimplementovat, na co se soustředit a čemu se vyhnout.
"
Tiktokuj.cz jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.

Tereza Knířová, Head of Communications

"
„Jsme strašně spokojení, školení nás bavilo. A ani jsme nebyli po školení psychicky vyčerpaní, jako to někdy u školení bývá.“

Kristýna Valentová @ Health Academy

za uplynulých 2,5 roku se nám podařilo
přes 2.000
vytvořených videí pro naše klienty
700.000
lidí začalo sledovat náš obsah
70.000.000x
vyskočila naše videa na soc. sítích

Strategie

Pro velké i malé značky vytváříme dlouhodobé brandové a komunikační strategie. Skrze následnou realizaci těchto strategií pomáháme firmám dosahovat dlouhodobých výsledků, které mají mít v konečném důsledku i ekonomický dopad.

Produkce videí

V TikTokuj.cz se zaměřujeme na kvalitní video produkci na sociální sítě i na „velkou" produkci reklamních spotů apod. Zajistíme kompletní proces přípravy video obsahu na míru a jeho následnou implementaci na sociální sítě či jinde.

Správa účtu

Klientům spravujeme firemní či osobní profily na sociálních sítích. To zahrnuje zveřejňování videí či statických příspěvků/fotek, odpovídání na komentáře, průběžné analyzování konkurence a monitoring trhu.

Placená reklama

Zajišťujeme nasazení a následnou správu placených kampaní na sociálních sítích. V reklamě pracujeme jak s videi, tak se statickými příspěvky. Skrze reklamu doručujeme klientům měřitelné výsledky vedoucí k ekonomickému růstu.

UGC a influenceři

Skrze obsah generovaný samotnými uživateli (UGC) a spolupráci s influencery dokážeme zajistit unikátní a autentické kooperace značek s vybranými osobnostmi. S materiálem dále pracujeme v kampaních.

Reporting

Veškeré aktivity, které pro klienty realizujeme, se snažíme maximálně doměřit a podložit čísly. Proto při spolupráci s námi klienti dostávají pravidelné reporty, analýzy a doporučení pro další kroky.
Také máme bohaté zkušenosti s mentoringem, školeními či konzultacemi.

Napsali o nás

Poznejte nás

Rádi s TikTokemkrátkými videi pomůžeme i vám.

Těšíme se na vás na úvodní konzultaci,
kde se pobavíme detailněji.
Těšíme se na vás na úvodní konzultaci, kde se pobavíme detailněji.
David Duc
spoluzakladatel, CDO
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO
David Duc
spoluzakladatel, CDO
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO