Menu Zavřeno

TikTokuj.cz se mění na ShortPRO Krátká videa, velká síla!

Cesta TikTokuj.cz směřuje k novému horizontu. Rádi bychom vám oznámili důležitý krok v našem vývoji. TikTokuj.cz se transformuje a vstupuje do nové éry ShortPRO.

Rebranding TikTokuj.cz odráží naši neúnavnou snahu tvořit pro naše klienty účinná (UGC) videa pro sociální sítě, která jim přinesou maximální výsledky. Zároveň však odráží naši silnou touhu k inovacím a rozšiřováním na další sociální sítě (Instagram, YouTube, Snapchat, Pinterest atd.). Rebranding na ShortPRO pro nás znamená mnohem více než jen změnu názvu a vizuální identity – znamená posun novým směrem.

Od samého počátku se zavazujeme k tvorbě obsahu, který osloví uživatele nejen na TikToku, ale i mimo něj. Naší vizí je tvořit obsah, který je kreativní, poutává pozornost diváků a zároveň generuje maximální výsledky pro naše klienty. Snažíme se tvořit kampaně, které mají skutečný dopad a v tom budeme pokračovat i nadále.Naší vizí je zajistit nejen moderní, ale taky relevantní tvorbu obsahu – napříč platformami a styly. 

Součástí změny naší identity je také vznik nových vzdělávacích workshopů (ShortPRO Academy), Ty pomohou našim studentům stát se kvalitními UGC creatory a tvořit nejen pro klienty videa, která osloví diváky na sociálních sítích.

Naše poslání zůstává nezměněno. Vždy se budeme snažit poskytnout našim klientům profesionální a kvalitní služby, které jim přinesou kýžený výsledek – od budování brandu po finanční profit. Jsme odhodláni stát se klíčovým spoluhráčem i na vaší cestě krátkými videi.

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na vstup do nové éry!

Chcete s námi tvořit kampaně, které vám přinesou skutečné výsledky? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci.

 jsme za poslední dva roky pro klienty vyprodukovali přes 4.000 videí, která vyběhla uživatelům více jak 100.000.000 krát a náš obsah začalo sledovat více než 700.000 uživatelů. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.