Menu Zavřeno

TikTok zahajuje nová informační setkání pro marketéry

Máte zájem o marketing na TikToku?

V tom případě pro vás máme žhavou novinku. Tento měsíc TikTok zahajuje spektrum otevřených setkání týkající se byznysu a marketingu na této sociální síti. Odhalí tak tajemství a triky nejúspěšnějších kampaní, díky kterým získáte know-how pro růst vaší značky. 

Jděte nad rámec reklam a objevte spolupráci s tvůrci k pozvednutí vaší značky na TikToku. Zjistěte více o jejich kreativních procesech naživo: Představujeme otevřené Creators Spotlight sessions.

– Vyjádření  TikToku 

TikTok zveřejnil měsíční program, do kterého se může kdokoliv registrovat skrze jejich oficiální stránku TikTok UNPLUGGED. Až bude vysílání probíhat, bude se zobrazovat na hlavní videoobrazovce na stránce a po kliknutí vás přesměruje na aplikaci Zoom, kde se již budete zapojovat do webináře, zatímco se můžete přihlásit i na nadcházející události, nebo si zobrazit video z minulých relací

Díky těmto setkáním můžete získat hodnotné poznatky pro vaši marketingovou strategii na TikToku – dostanete přístup k reálným světovým zkušenostem na této síti, které provázely velmi úspěšné kampaně. O tyto zkušenosti bude bezpochyby v budoucnu velký zájem, protože jak ukazují studie, TikTok je platformou, která má na poli marketingu opravdový potenciál. Vzhledem k tomu, že je tato síť neustále na vzestupu to dává smysl.

TikTok má téměř  700 milionů aktivních uživatelů měsíčně, uživatelé na něm tráví více času než například na známé síti YouTube, nebo na Facebooku a mnoho firem si začíná příležitosti všímat. Lze zde totiž získat obrovský organický dosah bez vynaložení finančních prostředků za reklamu a v případě placené inzerce zasáhnout opravdu velmi široké publikum. TikTok uživatelé navíc jsou dle agentury Kantar nejvíce tolerantní vůči reklamě. 

Chcete vědět více o této rostoucí sociální síti, která rezonuje v mladé generaci? Přečtěte si o ní více, nebo navštivte webinář. A pokud jste rozhodnuti rozšířit svou marketingovou strategii o TikTok, neváhejte nás kontaktovat a sjednat si schůzku ohledně TikToku –  rádi vám pomůžeme, jsme partnery TikToku, nabízíme široké spektrum služeb a ušijeme vám nabídku na míru dle vašich přání. Kontaktujte nás níže. 

Naučíte se pracovat s TikTokem, přemýšlet nad osobním brandingem, tvořit videa a získat nová publika.