Menu Zavřeno

Klient TikTokuj.cz prodává byty za miliony díky TikToku

Lukáš Kolafa je naším klientem již několik týdnů. Lukáš má malou rodinnou firmu, která spravuje nemovitosti a má omezený rozpočet. S příchodem pandemie musel řešit otázku jak oslovit potenciální klienty v době, kdy nejsou povolené prohlídky? Možnosti byly nepřekvapivě značně omezeny a při hledání cesty, jak svůj business zpropagovat za co nejméně peněz, jakbysmet.
Při hledání možností, jak svůj business nakopnout, se Lukáš díky webináři pořádaným TikTokuj.cz dozvěděl i o TikToku a rozhodl se dát této síti šanci.
@lukaskolafa

Znáš někoho kdo má doma fitness? Označ ho 😉

♬ original sound - Lukas Kolafa - HOMERENT
Zprvu se snažil točit videa sám – výsledek byl však předvídatelný – jako u každého, kdo s platformou začíná a neví, jak ji správně použít – malé dosahy, minimální zpětná vazba, ztráta času. V tu chvíli si uvědomil, že na to musí jinak. Oslovil nás – TikTokuj.cz a pod svá křídla si ho posléze vzal náš mentor a spoluzakladatel TikTokuj.cz David, který mu s TikTokem pomohl. Na základě spolupráce mají Lukášova videa přes 500 tisíc zhlédnutí, dochází k neustálé interakci s potenciálními klienty skrze komentáře pod jeho videi a již bylo uspořádáno spousty prohlídek nemovitostí, z nichž jednu prodal dokonce za 6 milionů korun. Jeho rodinná firma HOMERENT se dostala do povědomí statisíců lidí, a to pouze díky organickému obsahu (žádná placená propagace).
Spousta lidí se Lukáše ptá na otázky typu „Jak to děláte, že jste všude vidět? Vždyť to muselo stát spousty pěněz…“ Lukáš odpovídá zcela jednoduše “Začali jsme dělat TikTok správně”.