Menu Zavřeno

Náš tým

Founders

David Duc

Co-Founder

Vít Janda

Co-Founder

The Best Team

Karolína Dědovská

Head of Marketing

Miluše Ramešová

Project manager

Svatopluk Barek

Head of Production

Kristina Tačová

Influencer marketing manager

Miloslav Janda

Head of Legal

Zuzana Zvěřová

Správce účtů

Viet Duy Nguyen

Project manager

Robert Lakatoš

Kameraman

Tomáš Gorčík

Idea maker

Daniel Rykr

Kameraman

Kryštof Denk

Graphic designer

Tomáš Pelikán

Performance manager

Co o nás říkají klienti?

"

Vzájemné spolupráce s TikTokuj.cz si velmi vážíme. Při spolupráci s agenturou je pro nás vždy důležité mít flexibilně nastavenou komunikaci s lidmi, kteří jsou nadšenci a profesionálové ve svém oboru, což se nám s TikTokuj.cz podařilo a odrazilo se to i na výsledcích, které mnohonásobně překročily stanovené cíle. Kristýna Černá, Marketing Manager Super zoo

Kristýna Černá, Marketing Manažerka @ Super zoo

"

David Duc se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.

Eliška Vyhnánková, spoluautorka knihy Jak na sítě

"
Tiktokuj.cz jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.

Tereza Knířová, Head of Communications

"
„Jsme strašně spokojení, školení nás bavilo. A ani jsme nebyli po školení psychicky vyčerpaní, jako to někdy u školení bývá.“

Kristýna Valentová @ Health Academy

Vaše firma a TikTok

Chcete poradit, která služba by pro vás dávala největší smysl? Rezervujte si bezplatnou půlhodinovou konzultaci, kde se pobavíme o vašich cílech a očekáváních a podle toho vám doporučíme vhodné kroky.

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.