Menu Zavřeno

TikTok prodlouží maximální délku videí až na 3 minuty

Jak oznámila na začátku července, TikTok dovolí svým uživatelům nahrávat videoobsah až třikrát delší. Místo původních 60 sekund, tak uživatelé budou mít k dispozici 3 minuty prostoru pro vlastní vyjádření. Jedná se o reakci na velké spektrum témat probíraných témat – TikTok přináší více času pro bohatější obsah. 

Někteří z vás již mohli náhodou na Tiktoku narazit na prodloužené video – a to kvůli iniciativě nechat světové tvůrce již experimentovat s prodlouženým formátem, aby měli čas ukázat popularitu svých kuchařských videí, beauty tutoriálů, edukačních výchovných plánů a vtipných sketchí. Tento experimentální program se objevuje již minimálně od minulého prosince.

V nadcházejících týdnech bude možnost natáčení a zveřejnění delších videí zpřístupněna každému. TikTok tak umožní celé komunitě na světě další flexibilitu v natáčení, editování a nahrávání videí přímo v TikToku. Až bude nové rozšíření dostupné, dostanete upozornění, že delší videa jsou již součástí vašeho panelu nástrojů.

Logo tiktok

Se všemi způsoby, kterými naše komunita předefinovala způsoby vyjádření pod 60 sekund, můžeme jen netrpělivě očekávat, až uvidíme, jak lidé pokračují v bavení a inspirování s o něco více sekundami – a svět kreativních možností

Drew Kirchhoff, Product Manager, TikTok

Plánujete využít potenciálu delších videí na TikToku? Působíte na TikToku a chtěli byste nakopnout váš účet skrze odborníky?  Pak jsme tu pro vás a vaše podnikání. Objednejte se na kurz, nebo si s námi sjednejte schůzku.

Naučíte se pracovat s TikTokem, přemýšlet nad osobním brandingem, tvořit videa a získat nová publika.