Menu Zavřeno

TikTok a Spotify partnerství přináší Premium nabídku

TikTok vytvořil tým se Spotify, světově nejoblíbenější aplikací pro stream hudby, a vybraným uživatelům TikTok komunity v Británii a dalších 6 zemích nabídly 4 měsíce Spotify premium zdarma. 

Spotify a Tiktok

Jaké jsou podmínky?

Tato nabídka platí pro uživatele starší 18 let s profily v UK, Francii Německu, Itálii, Španělska, Polska a Turecka a pro ty, kteří ještě v minulosti Spotify Premium nepředpláceli. Ti, kteří jsou kvalifikovaní, obdrží kód, který jim umožní využít tuto nabídku. 

Jak mohou tito uživatelé zpřístupnit své Premium?

  1. Otevřou TikTok aplikaci na telefonu
  2. Kliknou na “TikTok Rewards” na For You stránce, popřípadě na TikTok x Spotify Rewards banner na Discover page, nebo napíšou do vyhledávání “Spotify”
  3. Jakmile kliknou, zobrazí se jim umělci ke sledování a také okno “Get 4 months free”

V Česku tato spolupráce momentálně nefunguje, jedná se ale o další přelomové partnerství ze světa sociálních sítí. 

„TikTok je hudbou nabitá, vtahující síť, kde písničky jsou hlavním bodem dění – jak při tvorbě, tak při zapojení publika. Jsme nadšeni tím, že můžeme TikTok komunitě nabídnout tuto službu se Spotify Premium a zprostředkovat jim ještě více potěšení z poslechu jejich oblíbených hudebních umělců, známých na Tiktoku.“

David Nunez, TikTok, Head of Growth, Europe

Zajímá vás nejvíce rostoucí sociální síť TikTok a máte na ní zájem o realizaci svého byznysu? Kontaktujte nás a my vás rádi provedeme marketingem na této sociální síti. 

Naučíte se pracovat s TikTokem, přemýšlet nad osobním brandingem, tvořit videa a získat nová publika.