Menu Zavřeno

ONLINE KURZ

Jak využít TikTok pro business

13 lekcí
s názornými ukázkami
Komentáře
pod lekcemi
Checklist
ke stažení

Obsah kurzu

1. Představení TikToku [11:13]

Proč je TikTok silným marketingovým nástrojem? Jaká je tam cílovka a jak na ni komunikovat?

2. Optimalizace profilu [9:42]

Co nesmí chybět na vašem TikTok profilu? Jaké jsou rozdíly mezi osobním a firemním TikTok účtem?

3. Algoritmus TikToku [8:14]

Jak se liší TikTok algoritmus o ostatních sítí? Jaké jsou důležité faktory pro doporučení vašich videí na TikToku?

4. Anatomie virálních videí [8:14]

Jaké jsou opakující se prvky u úspěšných videí (nejen) na TikToku? Rozbor ukázkových videí.

5. TikTok pro byznys [8:16]

Jak začlenit TikTok do vašeho marketingu? Časté chyby, kterým se musíte vyhnout.

6. Nápady na videa [14:23]

Jak a kde vyhledávat nápady a inspirace pro vaše TikTok videa? Užitečné nástroje pro vyhledávání.

7. Doporučené styly videí pro firmy a podnikatele [17:39]

Jaké jsou ověřené styly TikTok videí, které fungují a nebudete se u nich cítit trapně?

8. Natáčení videí [2:46]

Jak se na natáčení připravit? Tipy pro natáčení TikTok videí na mobilu.

9. Střih videí [2:35]

V čem editovat TikTok videa? Jak udržet pozornost diváků na TikToku?

10. Správa účtu na TikToku [9:25]

Co dělat před a po zveřejnění? Tipy pro efektivnější komunikaci a správu TikTok profilu.

11. Placená reklama na TikToku [3:25]

Jaké jsou formáty reklam na TikToku? Jaké jsou možnosti cílení a co se dá měřit?

12. Influencer marketing na TikToku [3:58]

Jaké jsou důležité kroky u influencer marketing kampaní na TikToku? Porovnávání tvůrců na TikToku a Instagramu.

BONUS [7:59]

Další užitečné funkce na TikToku jako video odpověď nebo živá vysílání.

Chcete umět s TikTokem jako profesionál? Zjistěte, jak TikTok využít nejen pro své podnikání a naučte se tak do detailu ovládnout jednu z nejpopulárnějších sociálních sítí!
David se věnuje TikToku už více než tři roky – jako marketér, školitel, ale i influencer. Podělí se s tebou o své zkušenosti, poradí ti kde a jak začít, čeho se vyvarovat a pomůže tobě nebo tvému podnikání vytěžit z TikToku maximum.
Odhalte tajné tipy a triky pro práci s TikTokem a nahlédněte do workflow, které David při práci pro své klienty používá každý den.

Co o nás říkají klienti?

"
Začít na úplně nové síti může být pro firmu, co má už všechny sociální sítě zajeté, docela oříšek. Navíc TikTok vyžaduje větší kreativitu a nový způsob uvažovaní, jak komunikovat s fanoušky. A proto jsem moc ráda, že jsme se spojili s Davidem a první kroky proběhly po jeho zaškolení. Ukázali jsme si základy pro tvůrce, předali spoustu užitečných tipů a vyzkoušeli je v reálu. Hned se lépe tvořila strategie a vymýšleli nové koncepty. Pokud přemýšlíte o tom, jak se úspěšně změnit z konzumenta obsahu na jeho tvůrce, David je ten správný člověk, který vás vezme za ruku a ukáže cestu.

Andrea Janovcová, CineStar

"
Ešte predtým, ako sme sa pustili do prvého TikToku pre nášho klienta, nám David spravil skvelé úvodné školenie, aby sme pochopili fungovanie tejto sociálnej siete. Za poslednú dobu sa toho v online marketingu veľa zmenilo a TikTok naberá na sile aj u nás na Slovensku. Práve preto sme veľmi radi, že nás David previedol zákutiami TikToku a vysvetlil, ako nastaviť stratégiu komunikácie pre značky. Aj vďaka tomu sa nám podarilo rozbehnúť úplne nový profil pre jedného z našich klientov a za 5 týždňov sme dosiahli 2 milióny organických zhladinutí a cez 100-tisíc likes. Ďakujeme, David!

Martin Piťel, PS:Digital

"

David Duc z TikTokuj.cz se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.

Eliška Vyhnánková, Jak na sítě

"
Školení mohu jen doporučit. David z TikTokuj.cz je skvělý školitel a do detailů nám ukázal, jak bychom měli postupovat při rozšiřování komunikace naší značky na TikToku. Součástí školení byly nejen strategie a případové studie Davidova klientů, ale také brainstorming a vymýšlení našeho vlastního konceptu a strategie komunikace. Díky tomu máme jasnější představu o tom, jakým směrem se na TikToku chceme vydat, víme přesně jak tuto strategii zaimplementovat, na co se soustředit a čemu se vyhnout.

Václav Staněk, Vasky

"
TikTokuj.cz jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.

Tereza Knířová, Sodexo

"
„Jsme strašně spokojení, školení nás bavilo. A ani jsme nebyli po školení psychicky vyčerpaní, jako to někdy u školení bývá.“

Kristýna Valentová, Health Academy

Díky kurzu...

Osvojíte si novou dovednost
Krátká videa jsou budoucnost a vy budete schopní je vytvářet na pravidelné bázi.
Budete o krok napřed
TikTok a krátká videa jsou trend, který když včas podchytíte, budete mít náskok.
Budete moci své know-how prodávat
Na TikTok se hrne čím dál více lidí a pořád je jen málo lidí, kteří mu rozumí.
Překonáte velké množství lidí
Za nějaký čas vám budou všichni tiše závidět a litovat, že to taky nezkusili.

Kdo Vás kurzem provede?

David Duc
David je marketér, školitel, influencer a také spoluzakladatel TikTokuj.cz
“Blbosti, hloupé tanečky, nic zajímavého…”
Tohle si David říkal, když se poprvé setkal s TikTokem. Nyní se už více jak tři roky věnuje této sociální síti do hloubky a se svým týmem z TikTokuj.cz pravidelně rozebírá videa, profily a kampaně. Získané znalosti pak aplikuje v tvorbě strategií a kreativ pro klienty, nebo je sdílí na konferencích a přednáškách.

Vybrané reference

Thajské masáže Praha

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

52 000 zhlédnutí na TikToku již do 14 dní od založení našeho firemního účtu mělo jedno z našich videí! Celým procesem, od založení účtu, jak používat hashtagy, kde upravovat videa, jak psát popisky a kde čerpat nápady na tvorbu, jsme si prošli pod taktovkou TikTokuj.cz. Do té doby jsme o TikToku vůbec nic nevěděli. Po měsíci jsme si mysleli, že jsme TikTok experti. Jenže jsme udělali několik zásadních chyb, a to i přestože jsme si ze všech schůzek a videohovorů s TikTokuj.cz psali poznámky. Ty jsme ale jaksi nenásledovali, protože "už jsme přeci byli experti na TikTok". Samozřejmě, že jsme opět potřebovali pomoc od TikTokuj.cz. A víte, my ji od tohoto neobyčejné týmu profesionálů a sympaťáků opět dostali. Moc za vše děkuji.
Khamla Saysavath
Manažerka @ Gold Hand Thai Massage

Zuzka Zvěřová

20. 9. 2020 - Před třemi týdny jsem byla na Davidově semináři o TikToku a hned ten den jsem ze svého maxima 900 zhlédnutí získala na novém videu (inspirovaném Davidovými radami) 20 tisíc zhlédnutí. Nyní mám přes 5 tisíc followers a na nějakých videích i 300 tisíc zhlédnutí. Každému doporučuji Davidovy semináře, jelikož během chvíle dokáže člověku zábavnou formou předat cenné rady a triky a současně namotivovat do akce. David je navíc přátelský, všechno rád vysvětlí a je velmi ochotný.
Zuzana Zvěřová
Studentka, zakladatelka Jedlý kelímek

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Jan Skryja

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

TikTokuj.cz mi neskutečně pomohli při začátku v TikToku. Díky jejich konzultacím se mi povedlo během prvního měsíce tvorby dosáhnout 40 000 sledujících. Ale nejen to. Díky TikTokuj.cz mentoringovému balíčku jsem pochopil, jak je důležité mít mentora profesionála v oblasti, ve které se člověk chce rozvíjet. Rozhodně každému doporučuji balíček TikTokuj.cz využít. Posune vás to nejen na TikToku, ale také ve vaší další tvorbě.
Jan Skryja
Podnikatel, zakladatel Cesty Úspěšných

Lukáš Kolafa

Lukáš Kolafa
Správce bytů

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Elizabeth Kiss

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Elizabeth Kiss
Influencerka, tvůrce

JOBovky

Jan Turek
Personalista, náborář

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Naučte se pracovat s TikTokem.
Dokud je čas.