Menu Zavřeno

TikTok mentoring

Intenzivní měsíční program, během kterého se naučíte efektivně pracovat s TikTokem.

TikTok je o krátkých a dynamických videích. Pokud chcete na TikToku uspět, musíte si osvojit dovednost umět taková videa natáčet. Vymyslet scénář, video natočit, upravit a publikovat.

Mentoring je vhodný pro menší firmy, podnikatele či tvůrce.

TikTok školení TikTokuj.cz

První setkání

Mentor se blíže seznámí s vámi a vašimi službami či produkty. Vše probíhá v poklidném prostředí naší kanceláře, případně online či u vás. Na prvním setkání od nás obdržíte pracovní sešit, se kterým budete pracovat v průběhu následujícího měsíce. Základem TikToku jsou videa, proto již při prvním setkání dojde na natočení prvních záběrů.

Druhé a třetí setkání

Mentoring bude hlavně o vás. Čím více videí v rámci mentoringu natočíte, tím více zpětné vazby vám budeme schopni poskytnout a tím více se vaše tvorba posune a bude mít výsledky. V rámci druhého a třetího setkání s vámi tedy budeme probírat dosavadní natočená videa, pomůžeme vám s vymýšlením scénářů, natáčením, editací i zveřejňováním. Zadáme vám domácí úkoly a ty pak budeme společně procházet.

Čtvrté setkání

Opět si projdeme vámi vytvořená videa z předchozích dní a na závěr si celý mentoring vyhodnotíme. Je pro nás prioritou, aby pro vás byl TikTok mentoring co nejvíce přínosný. Pokud tedy nebudeme ani jedna strana spokojená, domluvíme se na případném pokračování či jiných krocích.

No posts found!

Reference

„David Duc (spoluzakladatel TikTokuj.cz) se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Mrkněte na kurzy na TikTokuj.cz, nebo se s ním rovnou domluvte na konzultaci. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.“

⎯⎯⎯ Eliška Vyhnánková, Autorka knihy Jak na sítě

Thajské masáže Praha

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

52 000 zhlédnutí na TikToku již do 14 dní od založení našeho firemního účtu mělo jedno z našich videí! Celým procesem, od založení účtu, jak používat hashtagy, kde upravovat videa, jak psát popisky a kde čerpat nápady na tvorbu, jsme si prošli pod taktovkou TikTokuj.cz. Do té doby jsme o TikToku vůbec nic nevěděli. Po měsíci jsme si mysleli, že jsme TikTok experti. Jenže jsme udělali několik zásadních chyb, a to i přestože jsme si ze všech schůzek a videohovorů s TikTokuj.cz psali poznámky. Ty jsme ale jaksi nenásledovali, protože "už jsme přeci byli experti na TikTok". Samozřejmě, že jsme opět potřebovali pomoc od TikTokuj.cz. A víte, my ji od tohoto neobyčejné týmu profesionálů a sympaťáků opět dostali. Moc za vše děkuji.
Khamla Saysavath
Manažerka @ Gold Hand Thai Massage

Zuzka Zvěřová

20. 9. 2020 - Před třemi týdny jsem byla na Davidově semináři o TikToku a hned ten den jsem ze svého maxima 900 zhlédnutí získala na novém videu (inspirovaném Davidovými radami) 20 tisíc zhlédnutí. Nyní mám přes 5 tisíc followers a na nějakých videích i 300 tisíc zhlédnutí. Každému doporučuji Davidovy semináře, jelikož během chvíle dokáže člověku zábavnou formou předat cenné rady a triky a současně namotivovat do akce. David je navíc přátelský, všechno rád vysvětlí a je velmi ochotný.
Zuzana Zvěřová
Studentka, zakladatelka Jedlý kelímek

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Jan Skryja

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

TikTokuj.cz mi neskutečně pomohli při začátku v TikToku. Díky jejich konzultacím se mi povedlo během prvního měsíce tvorby dosáhnout 40 000 sledujících. Ale nejen to. Díky TikTokuj.cz mentoringovému balíčku jsem pochopil, jak je důležité mít mentora profesionála v oblasti, ve které se člověk chce rozvíjet. Rozhodně každému doporučuji balíček TikTokuj.cz využít. Posune vás to nejen na TikToku, ale také ve vaší další tvorbě.
Jan Skryja
Podnikatel, zakladatel Cesty Úspěšných

Lukáš Kolafa

Lukáš Kolafa
Správce bytů

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

JOBovky

Screenshot ke dni 17. 5. 2021

Jan Turek
Personalista, náborář

No posts found!