Menu Zavřeno

TikTokuj Podcast 🎙

Johnny Nitro je na TikToku naprosto unikátním elementem. Nedrží se trendů, na videích netancuje, nelypsyncuje a prakticky nevyužívá žádných nástrojů, kterých většina „mainstream“ influencerů.

Své působení na TikToku vzal jinak. Předává svoje názory na kontroverzní témata typu rasismus, muslimství, LGTBQ+ i Transgender a snaží se svému publiku osvětlit, co se zrovna ve světě děje. Drží se zásady, že jeho názor má hodnotu až když si ho dokáže obhájit.

Král peněz, král fitka, král Fashionu a definitvně hráč ne sr*č. Na svém TikTok profilu se pyšní již více než čtvrt milionem followerů, které baví vtipnými skeči, hádankami a hlavolamy, ale hlavně challengema se zbytkem Epic Bros crew. To ale není jediný profil, který spravuje.

Nikča toho už zvládla hodně, ale největším vítězstvím pro ní je určitě odbourání stereotypu „že holky nejsou vtipný“. Na svém profilu baví již přes 370k sledujících a to především díky vtipným skečům a názorům, které na TikTok postuje.

MEME lord (čti Kopírka_Official) Českého Tiktoku Shpreem alias Šprš svým contentem na TikToku nashromáždil na svém profilu již přes 400k sledujících, které denně baví vtipnými videi, hlavolami i optickými klamy. Shpreem je obrovskej sympaťák, který si svůj život staví sám. Kromě TikToku jsem se bavili i kryptoměně, Epic Bros kanálu, o tom, jak si zlomil ruku, ale třeba i o prvním sexu a jeho nedávném rozchodu. V podcastu no. 14 je rozhodně o co stát.

Radek Banga je rapper, zpěvák, textař a hudebník, který již od svých 13 let působí na české hudební scéně. TikTok využívá k šíření pozitivity, což v době COVIDu zní hůř, než by mělo. Svou tvorbou se snaží poučit, něco předat a vždy s úmyslem vykouzlit divákovi úsměv na tváři. Co se mu na TikToku líbí, jak začínal s hudbou, o novém albu, knize, ale i o drogách, sebedůvěře a kam ho to žene dál se dozvíte v dnešním TikTokuj podcastu.
Čerstvě z LIKEHOUSE k nám přijali pozvánku Djany, Jenis i Tomi aka Aliance Nestranných a mimo jejich pobytu v reality show jsme probírali například i to, kdo je nejvíce zklamal, kam se chtějí v životě dostat či koho na TikToku nemusí.

Luboš je anomálie TikToku. Má okolo 45k sledujících a stejně ho na TikToku zná asi každý. Jeho videa mají jasný záměr, naučit a seznámit diváky s prodejnou LIDL. A to svým jedinečným stylem, kde využívá neformální mluvu a často natáčí one-take videa. Jak na to kouká LIDL, co vůbec Luboš TikTokem zamýšlel, kam v životě míří a jak se tam chce dostat se všechno dozvíte v nejnovějším TikTokuj Podcastu.

Anna Dvořáková je herečkou, modelkou, TikTokerkou i on-line učitelkou angličtiny, ale rozhodně by se tak neprezentovala. Nechce se škatulkovat a nemá zapotřebí už komukoliv co dokazovat, je prostě svoje a tak je to nejlepší. Jak nastřádala svoje unikátní zahraničně-tuzemské publikum, jak se vypořádáva se svými slavnými rodiči, kam jezdí relaxovat i o její cestě do Ruska se dozvíte v našem nejnovějším podcastu.

Lukáš Kolafa je správce nemovitostí, který ke svému podnikání úspěšně využívá aplikace TikTok. Svým klientům tak jednoduchou a zábavnou formou ukazuje byty, radí jim, na co si dát pozor například při podpisu smlouvy a buduje tak svou komunitu. Kromě jeho práce a TikToku jsme se bavili i o jeho fanoušcích, o tom, jak na něho nahlíží kolegové nebo i o tom, proč je lepšip elektrické auto.

Elizabeth Kiss je jednou z nejsledovanějších českých TikTokerek, má za sebou nejen herecké zkušenosti, ale dokonce i moderuje vlastní SHOW. Na TikToku přesáhla hranici 300 tisíc sledujících. Ve své tvorbě se soustředí na rodinu, fashion, zábavné scénky i naučná videa. A to jí ještě není ani 20 let.

Matěj Kašpar je úspěšným tvůrcem videí na TikToku, ale ten nebyl jeho první platformou. V show byznysu se pohybuje už více než desetiletí a prošel si již všelijakými obory. Kromě zpěvu je i vášnivým milovníkem zvířat a doma má sám 3 kocoury.
Jan Valečka je nadšeným fotografem a pyšní se tím i na svém TikToku. Mimo dechberoucích fotek sdílí praktické tipy od základního nastavení fotoaparátu až po samotnou postprodukci.
Honza je expertem na lucidní snění, působí jako koncepční mentor, věnuje se projektu Cesta úspěšných a tvoří obsah na TikTok, kde má již více jak 90 tis. sledujících.
Michal a Mia jsou vášniví cestovatelé, co si ze svého hobby udělali byznys.
Úspěšný marketér salónů Thajských masáží v Praze
TikTokerka
Zakladatel sportovní oděvní značky MOWEMENT a finalista soutěže Muž roku