Menu Zavřeno

HR manager

Praha (office)
Medior / Senior
HR
Full-time

Popis pozice

Začínali jsme se školením TikToku. V průběhu času jsme se vyvinuli v agenturu, která klientům zastřešuje kompletní produkci videí (na výšku, na šířku, TikTok, Instagram, Facebook, YouTube, ...), tvorbu grafiky, správu sociálních sítí, placené reklamy a další. Chceme neustále růst a rozšiřovat naše služby tak, abychom dokázali pokrýt poptávku našich klientů v tuzemsku i v zahraničí. S tím se pojí potřeba koordinovat narůstající počet členů týmu a stavět příslušné procesy, které se dříve zdály „nadbytečné", ale nyní se bez nich již nejde obejít.
Hledáme do týmu posilu, která nám pomůže zkonsolidovat veškeré stávající procesy v rámci našeho HR, udá tomu jasný směr a pomůže koordinovat veškeré dílčí aktivity, které z toho vyplynou. Velice rádi se necháme inspirovat již fungujícími systémy a modely, které, pokud budou dávat smysl pro náš případ, rádi aplikujeme i u nás.

Jaká by byla Tvoje pracovní náplň?

Tvou hlavní pracovní náplní by bylo:

 • E-mailová, telefonická a jiná komunikace s uchazeči o práci v TikTokuj.cz
 • Účast na vstupních a výstupních pohovorech s uchazeči a případné vedení těchto pohovorů
 • Třízení uchazečů, obsluha CRM, denní updaty vedení o aktuálním stavu
 • Koordinace tvorby zadání do jednotlivých kol přijímacího řízení pro uchazeče
 • Onboarding a zaškolování nových členů do firemních procesů, hodnot a firemní kultury
 • Spoluúčast na vymýšlení employer branding strategií s marketingovým týmem
 • Koordinace dílčích aktivit v rámci employer brandingu a hiringu
 • Koordinace interních akcí, teambuildingů, školení, workshopů apod.
 • Spoluúčast na tvorbě kariérního postupu jednotlivých členů v týmu, pravidelné setkání s členy a vyhodnocování jejich práce, reporting vedení
 • Spoluvytváření interních procesů v rámci HR pro možné škálování do budoucna

Mezi naše klienty patří

Za co bys převzal/a odpovědnost?

V rámci pracovní pozice bys měl/a odpovědnost za:

 • Recruitment a nábor nových členů do týmu, včetně vedení pohovorů a hodnocení potenciálních kandidátů
 • Onboarding a zaškolování nových členů do firemních procesů, kultury a hodnot
 • Návrhy a implementace procesů pro hodnocení výkonu členů týmu – stanovení cílů, poskytování zpětné vazby a podpory pro jejich další rozvoj
 • Pečovat o pracovní prostředí a firemní kulturu – týmové akce apod.

Máš to, co hledáme?

Aby pro Tebe práce u nás byla radostí a nepřinesla Ti vrásky na čele, hledáme do našeho týmu člověka, který: 

✔   Má alespoň 1 rok zkušeností z HR prostředí (stáž, asistent HR, přímo HR pozice, …) 
✔   Se s námi vydá na dlouholetou cestu, kdy budeme společně budovat tým desítek lidí napříč různými odděleními
✔   Chápe pojmy jako employer branding, NPS apod.
✔   S námi bude v Praze v kanceláři offline
✔   Má silné empatické cítění a záleží mu na tom, aby se lidé kolem něj cítili dobře
✔   Nevadí mu vyhrnout si rukávy a odbavit dílčí úkoly
✔   Rád nad věcmi přemýšlí dlouhodobě

Máš zájem?
V tuto chvíli na tuto pozici nepřijímáme nové posily do týmu.
Pošli své CV na e-mail:

Co se bude dít pak?

Pozvání do druhého kola
Ty z vás, kteří nás nejvíce osloví skrze CV a krátký úvodní call, pozveme do druhého kola výběrového řízení.
Pohovor 1
V rámci osobního pohovoru si společně projdeme veškerou agendu, kterou byste případně měli na starost a prodiskutujeme stávající procesy a jak by se daly zlepšit.
Pohovor 2
V rámci druhého pohovoru půjdeme ještě více do hloubky, abychom se ujistili, že tu s námi vydržíte dlouho 🙂

Kde pracujeme

TikTokuj.cz sídlí v inovačním a podnikatelském centru - xPORT VŠE. Naše moderní kancelářské prostory s tobogánem jsou plně vybavené potřebnou moderní technikou. K dispozici máme společné pracovny, meetingové místnosti, coworkingové zóny, přísun RedBullů a najdeš u nás vše, co člověk může potřebovat!
K dispozici je také venkovní terasa s výhledem
Moderní kancelář
s tobogánem

Jak pracujeme

Při naší práci se snažíme být co nejvíce efektivní a máme rádi, když to u nás odsýpá. Proto pracujeme s moderními a inovativními pracovními nástroji, které nám s naší prací velmi pomáhají.
Také se s týmem pravidelně potkáváme, a to osobně i online. Díky našim společným setkáním máme u nás v týmu neustále přehled o tom, co se děje v agentuře a posilujeme vzájemné přátelské vztahy.
Interní komunikace mezi členy našeho týmu probíhá na platformě Discord, která je oblíbená především mezi Gen Z. Discord nám umožňuje rychlou a přímou komunikaci. Také se na něm vzájemně podporujeme a sdílíme novinky z oblasti sociálních sítí, médií a PR. Zůstáváme tak v obraze za každé situace.
Pro řízení a plánování projektů využíváme k práci platformu ClickUp, která nám pomáhá usnadnit organizaci úkolů a vzájemnou spolupráci na projektech.
+ další nástroje
Dáváme a přijímáme zpětnou vazbu
U nás věříme, že zpětná vazba od ostatních - i ta negativní - je “dárek”, který od ostatních můžeš obdržet. Tento “dárek” dokáže naše členy posunout dál, jak v osobním, tak pracovním životě. Snažíme se proto vytvářet přátelské a otevřené pracovní prostředí, kde se nikdo nemusí bát vyjádřit svůj pohled a názor. Chceme, aby se naši členové cítili příjemně a věděli, že u nás v týmu jsme upřímní a otevření konstruktivní kritice a zároveň má každý právo si užít uznání za své úspěchy.
Vzájemně si pomáháme a učíme se jeden od druhého
“Dej a bude ti dáno.” - to je myšlenka, kterou my v TikTokuj.cz uznáváme a snažíme se vždy fungovat v souladu s ní. Vzájemně se snažíme vzdělávat, edukujeme veřejnost, radíme si a pomáháme.
Upřímnost na prvním místě
V našem týmu jsme upřímní a říkáme si věci na rovinu. Jsme otevření pochvalám i kritice a víme, že díky tomu jsme schopni se posouvat dále. TikTokuj.cz je pro každého člena bezpečným prostředím, ve kterém se nemusí bát vyjádřit svůj názor.
Jsme zodpovědní vůči sobě i klientům
Vzájemně jsme zodpovědní jeden vůči druhému, vůči sobě a samozřejmě i vůči našim klientům. Víme, že pro správné fungování týmu je zodpovědnost velmi důležitou vlastností, bez které se u nás neodejdete.
Dream team
Táhneme za jeden provaz! Komunikujeme spolu, navzájem si pomáháme, jsme upřímní a loajální, a to jak vůči členům týmu, tak ke klientům. Správně fungující tým je základním stavebním kamenem každé firmy.
Radost
Vždy se snažíme, aby nás práce na tvorbě krátkých videí pro klienty bavila a vytvářeli jsme radost z naší tvorby nejen nám, ale také klientovi a divákům.
Každý den být o 1 % lepší
Neustále se snažíme zdokonalovat služby pro klienty, hledáme nové cesty, kterými se můžeme vydat a staráme se o to, aby každý člen týmu rostl a posouval se dále.
V TikTokuj.cz jsou všichni členové týmu podporováni v rozvoji svých kariérních dovedností. Věříme, že každý člen má svůj vlastní potenciál a chceme mu poskytnout prostor k projevení svých schopností a talentu. Proto pro každého hledáme vhodnou pozici, která bude odpovídat jeho zájmům a dovednostem.
Věříme, že spokojený a motivovaný tým je klíčem k úspěchu, a proto se snažíme každému členovi našeho týmu poskytnout příjemné pracovní prostředí, ve kterém se bude cítit dobře. V naší agentuře se rovněž snažíme neustále podporovat vzdělávání členů a objevování nových oblastí, abychom klientům dodali vždy perfektní výstup.
Dáváme a příjmáme zpětnou vazbu
Pozitivní i negativní zpětná vazba dokáže každého člena týmu posunout dál a pomoci mu růst a rozvíjet se.
Pomůžeme najít to pravé
Každý člen týmu si může v rámci naší agentury vyzkoušet několik pozic, než najde tu, která bude pro něj tou pravou a bude vyhovovat jeho požadavkům a potřebám.
Prostor pro seberozvoj
U nás dostane každý možnost se rozvíjet a růst. Proto nabízíme našim týmovým členům různé možnosti sebevzdělávání, včetně pravidelných školení a seminářů, online kurzů a dalších zdrojů. Snažíme se navzájem podporovat a motivovat k dalšímu osobnímu i profesnímu růstu.
Možnost finančního růstu
Každý, kdo v týmu odvádí skvělou a kvalitní práci, má možnost finančního růstu. Proto se vždy snažíme nabídnout platové podmínky, které odpovídají znalostem, zkušenostem, kvalifikaci a výkonu jednotlivého člena týmu.
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Editor
Full-time / Part-time
Hledáme video editora / střihače, který nám pomůže s editem videí pro naše klienty. Specializujeme se převážně na TikTok, Instagram a YouTube.
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Produkční
Full-time / Part-time
Do týmu hledáme zodpovědného produkčního, který/á bude zastřešovat a dohlížet nad produkcí videí a grafických podkladů pro naše klienty.
Kameraman
Part-time
Hledáme šikovného kameramana/ku, který má zkušenosti s natáčením na mobil/kameru a dokáže posunout naši videotvorbu na další level.
HR manager
Full-time
Hledáme do našeho týmu posilu, která nám pomůže zkonsolidovat veškeré stávající procesy v rámci našeho HR, udá tomu jasný směr a pomůže koordinovat veškeré dílčí aktivity, které z toho vyplynou.
Napsali o nás