Menu Zavřeno

Grafik/grafička

Praha / remote
Junior / medior / senior
Marketing / Kreativa
Part-time

Popis pozice

Do našeho TikTokuj.cz týmu hledáme grafika/grafičku, který/á nám pomůže s tvorbou grafiky pro naše klienty i pro nás jako agenturu. V rámci tvorby grafiky se specializujeme primárně na tvorbu statických postů na sociální sítě - převážně na Instagram, FacebookLinkedIn.
Pracujeme pro klienty, kteří v nás mají důvěru. Mají v nás důvěru, protože ví, že práci děláme pečlivě a s maximálním nasazením. Vždy hledáme cesty, jak naši práci posunout na ještě vyšší level, a tím doručit ještě lepší výsledky. I díky tomu jsou naše vztahy s klienty na velmi dobré úrovni a můžeme řešit společný růst.

Jaká by byla tvoje pracovní náplň?

Tvou hlavní pracovní náplní by bylo:
  • Návrh a tvorba vizuálně atraktivních grafických návrhů pro sociální sítě
  • Tvorba designových šablon
  • Typografie
  • Komunikace s týmem
  • Pochopení klientových potřeb a dle toho tvorba jedinečného a relevantního obsahu na míru
  • Rešerše stávajícího obsahu klienta na sociálních sítích
  • Vyhledávání nových trendů v oblasti vizuální komunikace

Mezi naše klienty patří

Za co bys převzal/a odpovědnost?

V rámci pracovní pozice bys měl/a odpovědnost za:
  • Vytváření nových konceptů a nápadů, které povedou k úspěchu našich klientů
  • Správa projektů
  • Dodání grafických podkladů v předem stanoveném termínu

Máš to, co hledáme?

Aby pro Tebe práce u nás byla radostí a nepřinesla Ti vrásky na čele, hledáme do našeho kreativního týmu člověka, který: 

✔ Má zkušenosti s tvorbou grafiky
✔  Umí pracovat s Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma a Canva
✔ Skvěle se orientuje ve světě sociálních sítí – převážně na Instagramu, Facebooku a LinkedInu (vítáme znalost Twitteru, Pinterestu, Redditu a Snapchatu)

Sleduje a ví, jaké jsou nové trendy v grafické tvorbě a na sociálních sítích
✔ 
Přichází s novými a neotřelými nápady
✔   Je spolehlivý, kreativní, pečlivý a samostatný
✔  Výborně ovládá českou gramatiku a pravopis

✔   
Nebojí se nových výzev a má odhodlání se neustále zdokonalovat
✔ Je týmovým hráčem s pozitivním přístupem
✔   Je časově flexibilní

Máš zájem?
V tuto chvíli na tuto pozici nepřijímáme nové posily do týmu.
Vyplň prosím žádost skrze dotazník:

Co se bude dít pak?

Pozvání do druhého kola
Ty z vás, kteří nás nejvíce osloví skrze vstupní dotazník, pozveme do druhého kola výběrového řízení.
Kreativní zadání
Ve druhém kole od nás obdržíte podklady ke zpracování několika úkolů. Díky tomu uvidíme, jak se dokážete poprat s určitým typem zadání, se kterým byste se poté u nás setkávali.
Osobní schůzky
S těmi, kteří nás nejvíce osloví, se osobně sejdeme u nás a přivítáme je do našeho týmu. Domluvíme se na konkrétních podmínkách spolupráce i způsobu fungování. Proběhne onboarding.

Kde pracujeme

TikTokuj.cz sídlí v inovačním a podnikatelském centru - xPORT VŠE. Naše moderní kancelářské prostory s tobogánem jsou plně vybavené potřebnou moderní technikou. K dispozici máme společné pracovny, meetingové místnosti, coworkingové zóny, přísun RedBullů a najdeš u nás vše, co člověk může potřebovat!
K dispozici je také venkovní terasa s výhledem
Moderní kancelář
s tobogánem

Jak pracujeme

Při naší práci se snažíme být co nejvíce efektivní a máme rádi, když to u nás odsýpá. Proto pracujeme s moderními a inovativními pracovními nástroji, které nám s naší prací velmi pomáhají.
Také se s týmem pravidelně potkáváme, a to osobně i online. Díky našim společným setkáním máme u nás v týmu neustále přehled o tom, co se děje v agentuře a posilujeme vzájemné přátelské vztahy.
Interní komunikace mezi členy našeho týmu probíhá na platformě Discord, která je oblíbená především mezi Gen Z. Discord nám umožňuje rychlou a přímou komunikaci. Také se na něm vzájemně podporujeme a sdílíme novinky z oblasti sociálních sítí, médií a PR. Zůstáváme tak v obraze za každé situace.
Pro řízení a plánování projektů využíváme k práci platformu ClickUp, která nám pomáhá usnadnit organizaci úkolů a vzájemnou spolupráci na projektech.
+ další nástroje
Dáváme a přijímáme zpětnou vazbu
U nás věříme, že zpětná vazba od ostatních - i ta negativní - je “dárek”, který od ostatních můžeš obdržet. Tento “dárek” dokáže naše členy posunout dál, jak v osobním, tak pracovním životě. Snažíme se proto vytvářet přátelské a otevřené pracovní prostředí, kde se nikdo nemusí bát vyjádřit svůj pohled a názor. Chceme, aby se naši členové cítili příjemně a věděli, že u nás v týmu jsme upřímní a otevření konstruktivní kritice a zároveň má každý právo si užít uznání za své úspěchy.
Vzájemně si pomáháme a učíme se jeden od druhého
“Dej a bude ti dáno.” - to je myšlenka, kterou my v TikTokuj.cz uznáváme a snažíme se vždy fungovat v souladu s ní. Vzájemně se snažíme vzdělávat, edukujeme veřejnost, radíme si a pomáháme.
Upřímnost na prvním místě
V našem týmu jsme upřímní a říkáme si věci na rovinu. Jsme otevření pochvalám i kritice a víme, že díky tomu jsme schopni se posouvat dále. TikTokuj.cz je pro každého člena bezpečným prostředím, ve kterém se nemusí bát vyjádřit svůj názor.
Jsme zodpovědní vůči sobě i klientům
Vzájemně jsme zodpovědní jeden vůči druhému, vůči sobě a samozřejmě i vůči našim klientům. Víme, že pro správné fungování týmu je zodpovědnost velmi důležitou vlastností, bez které se u nás neodejdete.
Dream team
Táhneme za jeden provaz! Komunikujeme spolu, navzájem si pomáháme, jsme upřímní a loajální, a to jak vůči členům týmu, tak ke klientům. Správně fungující tým je základním stavebním kamenem každé firmy.
Radost
Vždy se snažíme, aby nás práce na tvorbě krátkých videí pro klienty bavila a vytvářeli jsme radost z naší tvorby nejen nám, ale také klientovi a divákům.
Každý den být o 1 % lepší
Neustále se snažíme zdokonalovat služby pro klienty, hledáme nové cesty, kterými se můžeme vydat a staráme se o to, aby každý člen týmu rostl a posouval se dále.
V TikTokuj.cz jsou všichni členové týmu podporováni v rozvoji svých kariérních dovedností. Věříme, že každý člen má svůj vlastní potenciál a chceme mu poskytnout prostor k projevení svých schopností a talentu. Proto pro každého hledáme vhodnou pozici, která bude odpovídat jeho zájmům a dovednostem.
Věříme, že spokojený a motivovaný tým je klíčem k úspěchu, a proto se snažíme každému členovi našeho týmu poskytnout příjemné pracovní prostředí, ve kterém se bude cítit dobře. V naší agentuře se rovněž snažíme neustále podporovat vzdělávání členů a objevování nových oblastí, abychom klientům dodali vždy perfektní výstup.
Dáváme a příjmáme zpětnou vazbu
Pozitivní i negativní zpětná vazba dokáže každého člena týmu posunout dál a pomoci mu růst a rozvíjet se.
Pomůžeme najít to pravé
Každý člen týmu si může v rámci naší agentury vyzkoušet několik pozic, než najde tu, která bude pro něj tou pravou a bude vyhovovat jeho požadavkům a potřebám.
Prostor pro seberozvoj
U nás dostane každý možnost se rozvíjet a růst. Proto nabízíme našim týmovým členům různé možnosti sebevzdělávání, včetně pravidelných školení a seminářů, online kurzů a dalších zdrojů. Snažíme se navzájem podporovat a motivovat k dalšímu osobnímu i profesnímu růstu.
Možnost finančního růstu
Každý, kdo v týmu odvádí skvělou a kvalitní práci, má možnost finančního růstu. Proto se vždy snažíme nabídnout platové podmínky, které odpovídají znalostem, zkušenostem, kvalifikaci a výkonu jednotlivého člena týmu.
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Editor
Full-time / Part-time
Hledáme video editora / střihače, který nám pomůže s editem videí pro naše klienty. Specializujeme se převážně na TikTok, Instagram a YouTube.
Idea maker & scénárista/ka
Full-time / Part-time
Hledáme idea makery & scénáristy/ky, kteří by se přidali do našeho kreativního týmu a podíleli se na tvorbě nápadů a scénářů k jednotlivým videím pro naše klienty.
Webař
Full-time / Part-time
Hledáme šikovného tvůrce webů, který/á by měl/a na starosti tvorbu nových webů a správu stávajících.
Produkční
Full-time / Part-time
Do týmu hledáme zodpovědného produkčního, který/á bude zastřešovat a dohlížet nad produkcí videí a grafických podkladů pro naše klienty.
Kameraman
Part-time
Hledáme šikovného kameramana/ku, který má zkušenosti s natáčením na mobil/kameru a dokáže posunout naši videotvorbu na další level.
HR manager
Full-time
Hledáme do našeho týmu posilu, která nám pomůže zkonsolidovat veškeré stávající procesy v rámci našeho HR, udá tomu jasný směr a pomůže koordinovat veškeré dílčí aktivity, které z toho vyplynou.
Napsali o nás