Menu Zavřeno

TikTokuj.cz součástí Festivalu bezpečného internetu 2022

Je možné využívat TikTok jako edukační nástroj? Jaká nebezpečí na nás můžou na TikToku číhat a jak chránit sebe i své děti? Tyto a mnohé další otázky zodpoví spoluzakladatel TikTokuj.cz David Duc dne 20. 10. 2022 na přednášce, která se uskuteční během konference věnované digitální gramotnosti a bezpečnosti na internetu.

Na konferenci se mimo jiné také dozvíte, jestli si umíme řádně ověřovat informace, zda jsme digitálně gramotní, jak může síla dnešních médií ovlivnit výuku, jak vypadá práce novinářů či s jakými podvody se můžeme setkat v online prostředí. 

Konference se uskuteční v rámci 10. jubilejního ročníku Festivalu bezpečného internetu. Festival probíhá po celý měsíc říjen, který je Evropským měsícem kybernetické bezpečnosti.

Během celého měsíce se můžete zúčastnit spousty zajímavých přednášek, webinářů a workshopů, které poskytují osvětu laikům, ale i profesionálům v oblasti bezpečnosti v online světě. Ta je v dnešní době ožehavým tématem, jelikož možná nebezpečí se spolu s rychlým vývojem technologií zvyšují.

Přijďte si poslechnout názor Davida Duca 20. 10. 2022 od 14:15 hod. do Národní technické knihovny v Praze.

Program akce je k nalezení zde.

 jsme za poslední 2 roky pro klienty vyprodukovali přes 1 000 videí, která vyběhla uživatelům více jak 70 000 000 krát a nabrala 650 000 sledujících. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Máte zájem o působení vaší značky na TikToku? Bookněte si konzultaci zdarma a rádi Vám poradíme!

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.