Menu Zavřeno

TikTokuj.cz na Affiliate konferenci 2022

Chcete zjistit jaké jsou výsledky a trendy v affiliate? Přijďte se podívat na letošní jubilejní 20. ročník Affiliate konference, jehož součástí bude i TikTokuj.cz.

Konference se uskuteční 20. října 2022 od 14 hod. v prostorech sálu Františkánského kláštera v Praze.

Náš spoluzakladatel Vít Janda bude v rámci události mluvit o tom, jak je na tom TikTok pohledem dat a demografie v rámci regionu CEE, jaké kampaně se dají na TikToku realizovat, jak funguje TikTok Pixel, jak měřit výsledky výkonnostních kampaní na TikToku či jak vůbec tvořit kreativu s takovým CTA, aby vám přiváděly uživatele na web či e-shop. Vítek vše doplní o reálné ukázky z praxe. Na jeho vystoupení se můžete těšit od 17.30 hod.

A na jaká další probíraná témata se v rámci akce můžete těšit? Například zjistíte, jaké jsou nové zdroje návštěvnosti a trendy v e-commerce pro rok 2023. Dozvíte se trendy v affiliate marketingu pro rok 2022, jak využít Pinterest pro affiliate marketing, jak zlepšit efektivitu affiliate kampaní a mnoho dalších zajímavostí. Po akci se můžete seznámit s účastníky konference a navázat tak spoustu nových kontaktů.

Více informací o programu a vstupenkách na konferenci naleznete zde.

 jsme za poslední 2 roky pro klienty vyprodukovali přes 1 000 videí, která vyběhla uživatelům více jak 70 000 000 krát a nabrala 650 000 sledujících. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Máte zájem o působení vaší značky na TikToku? Bookněte si konzultaci zdarma a rádi Vám poradíme!

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.