Menu Zavřeno

Ohlédnutí za letošním International E-commerce Summit

Jak dopadl dvoudenní INTERNATIONAL E-COMMERCE SUMMIT 2022 a FUNDING CONGRESS 2022? Co všechno mohli účastníci vidět a zažít? Podařilo se CEO naší agentury Vítu Jandovi zaujmout posluchače s tématem TikTok, krátká videa a jejich budoucnosti v marketingu? Přinášíme vám krátkou reportáž. Čtěte dál!

TikTokuj.cz byl oficiálním PR a marketingovým partnerem těchto největších e-commerce a fundingových konferencí v Česku. Překrásné renesanční prostředí v Martinickém paláci na Pražském hradě se spoustou zajímavých obchodníků nové generace, bohaté občerstvení a příznivé slunečné počasí vytvořilo skvělou atmosféru obou konferencí! Akcí se zúčastnilo přes 700 účastníků a live stream přesáhl přes 60 000 zhlédnutí. 

Vít Janda se svým energickým výstupem, který získal označení nejdůvtipnější přednášky, zaplnil hlavní sál akce. Smích a dobrá nálada posluchačů zde vskutku nešla přehlédnout. Níže si můžete pustit záznam z přednášky.

Bylo nám ctí vystoupit vedle zástupců z velkých firem, jako jsou Google, Alibaba.com, eBayMastercardStripeHeureka GroupVIVANTISAmazonRohlik.czCZC.cz apod.  Velké díky patří našim partnerům za spolupráci a především všem účastníkům a posluchačům za podporu.

V neposlední řadě bychom vás rádi naladili na další naše výstupy z akcí. Kolegové z TikTokuj.cz se též zúčastnili konferencí a natočili spoustu rozhovorů s účastníky i vystupujícími. Znají tito obchodníci TikTok? Co i o něm myslí? Měly by firmy implementovat tuto platformu do své obchodní a marketingové strategie? Dozvíte se v našich videích a těšte se na průběžné zveřejňování na našich sociálních sítích.