Menu Zavřeno

Ohlédnutí za
Diversity Summitem 2022

Největší hybridní mezinárodní konference o diverzitě a inkluzi? Diversity Summit. Této akce bylo dne 13.09.2022 TikTokuj.cz součástí!

Summit věnovaný problematice Gender Pay Gap, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, rovnoprávnosti žen a mužů, LGBTQ+ komunitě a mnoha dalším významným tématům, se uskutečnil v krásných, nově zrekonstruovaných prostorech Calm-Gallasova paláce v Praze. Panelových diskuzí, přednášek, workshopů a rozhovorů se účastnilo přes 50 inspirativních řečníků z celého světa. 

Vít Janda, spoluzakladatel TikTokuj.cz, byl účastníkem panelové diskuze na téma Leveriging DEI ecosystem with business goals. V rámci diskuze využil své dosud nabyté zkušenosti a představil pohled Generace Z na diverzitu, rovnost a inkluzi ve firemním prostředí. TikTokuj.cz bylo také oficiálním marketingovým a PR partnerem akce.

Pokud byste rádi viděli záznam z panelové diskuze, které se účastnil mimo jiné Vít Janda, celkové i jednotlivé záznamy jsou k nalezení zde.

Záznam z panelové diskuze, které se účastnil Vít Janda

Malá ukázka z akce

 jsme za minulý rok pro klienty vyprodukovali přes 625 videí, která vyběhla uživatelům více jak 39 000 000 krát a nabrala téměř 550 000 sledujících. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.  

Máte zájem o působení vaší značky na TikToku? Bookněte si konzultaci zdarma a rádi Vám poradíme!

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.