Menu Zavřeno

O sociální sítě The Alley Prague
se stará TikTokuj.cz

Celosvětově oblíbená značka bubble tea The Alley otevírá svou první pobočku v České republice a správu svých sociálních sítí se rozhodla předat do rukou agentury TikTokuj.cz.

Společnost The Alley se specializuje na výrobu a prodej bubble tea. Předností firmy je výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány a testovány z důvodu zajištění vysoké kvality výsledného produktu. V nabídce The Alley si můžete vybrat ze široké škály chutí. Značka si drží silnou pozici mezi výrobci a prodejci bubble tea a to zejména díky kvalitě a inovativnímu přístupu, který využívá. 

V rámci společné spolupráce se TikTokuj.cz postará The Alley Prague CZ nejen o samotnou správu sociálních sítí a tvorbu kreativního obsahu na Instagramu, Facebooku a TikToku, ale také sestavení strategií působení na těchto sítích a následnou propagaci.

Samotná spolupráce odstartovala v dubnu 2023 a na nové otevření pobočky se můžeme těšit v červnu 2023! Pobočku najdete v samotném srdci města Prahy v ulici Na Příkopě.

Chcete také pomoci se správu sociálních sítí? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci.

 jsme za poslední dva roky pro klienty vyprodukovali přes 4.000 videí, která vyběhla uživatelům více jak 100.000.000 krát a náš obsah začalo sledovat více než 700.000 uživatelů. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.