Menu Zavřeno

Jak budovat brand 21. století?

Rádi byste se dozvěděli, jak v dnešní době vybudovat úspěšnou a důvěryhodnou značku? Na konferenci Jak budovat brand 21. století se dozvíte od zástupců nejen soukromého, neziskového, ale i veřejného sektoru, jak na to.

Konference se uskuteční dne 19. 10. 2022 od 17 hod. v prostorech coworkingového centra Next Zone.

Součástí této konference bude kromě keynote na téma TikToku od spoluzakladatele TikTokuj.cz Víta Jandy, mimo jiné i panelová diskuze, kterou bude moderovat od 18 hod. právě Vít Janda. Účastníky panelové diskuze, vedené Vítem Janou, bude Jakub Rychlý z Nekrachni.cz, jakožto zástupce neziskového sektoru. Za soukromý sektor se představí Jakub Kantor z Kantor studio a představitelem veřejného sektoru bude exministr průmyslu a obchodu, dopravy a místopředseda poslanecké sněmovny Karel Havlíček.

Na akci si budete moct poslechnout také příběhy, vzestupy a pády těch, kteří vybudovali úspěšně image značky v současném století. Těšit se můžete také na networking.

Program akce je k nalezení zde.

 jsme za poslední 2 roky pro klienty vyprodukovali přes 1 000 videí, která vyběhla uživatelům více jak 70 000 000 krát a nabrala 650 000 sledujících. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je nevídaný.

Máte zájem o působení vaší značky na TikToku? Bookněte si konzultaci zdarma a rádi Vám poradíme!

Ozveme se vám

Nechte nám na sebe kontakt
a domluvíme se na nezávazné konzultaci.