Menu Zavřeno

TikTokuj.cz na International E-Commerce Summit a Funding Congress

TikTokuj.cz je oficiálním PR a marketingovým partnerem dvoudenním INTERNATIONAL E-COMMERCE SUMMIT 2022, který se koná na Pražském hradě. Zakladatel naší agentury Vít Janda bude v rámci bloku „E-commerce trends“ mluvit o TikToku, krátkých videích a jejich budoucnosti nejen v marketingu.

Jaké jsou e-commerce trendy pro rok 2022? Jak se mění chování zákazníků? Co je digitální transformace? Jaké jsou nové business modely? Jaký je rozdíl v e-commerce světě v Asii oproti zbytku světa? V čem se liší influencer marketing v Číně? Na tyto otázky a mnohé další vám odpoví špičky v oboru a zástupci firem jakou jsou GoogleAlibaba GroupeBayStripeMastercardVIVANTIS, AmazonHeureka GroupKaufland.de, Rohlik.czAlensaCZC.cz s.r.o.Zásilkovna s.r.o.DoDoShoptetPilulkaDr.Max Pharmacy Chain apod. 

V druhý den IES Summitu bude v prostorách Martinického paláce probíhat i Funding Congress, největší fundingová akce v Česku, kde jsme také oficiálními PR a marketingovými partnery. Na této hybridní akci se účastníci dozví o způsobech financování z pohledu různých aktérů a investičních subjektů (angels, VCs, PEs), korporací a dalších. S ohledem na startupy se půjde do hloubky od fáze pre-seed až po series A, IPO. Součástí budou i nové technologie a přístupy k financování společností DAO, NFTs, Ecommerce Financing a různé způsoby motivace zaměstnanců, ESOP apod.

Více informací o programu a vstupenkách na obě akce naleznete zde.

 jsme za minulý rok pro klienty vyprodukovali přes 625 videí, která vyběhla uživatelům více jak 39 000 000 krát a nabrala téměř 550 000 sledujících. Potenciál, který se v krátkých videích skrývá, je obrovský.

Těšíme se, že budeme moci přednášet o tom, jak dlouhodobě pomáháme firmám v oslovení mladé generace skrze tento formát krátkých videí a jak budeme moci i nadále vzdělávat, edukovat a bavit tisíce diváků, kteří nás sledují.