Menu Zavřeno

Video produkce

Produkce videí na sociální sítě

TikTok
Krátká, dynamická videa ve formátu 9:16 (na výšku). Titulky, emoji a jiné interaktivní prvky. Voiceovery.
Instagram Reels
Krátká, estetická videa, skrze které můžete líbivým způsobem odprezentovat vaše produkty či služby. S videi se dá velmi dobře pracovat také v reklamě.
Facebook Reels
Často stejná videa, která se zveřejňují i na Instagram Reels. Krátká, vtipná, edukační, dynamická.
Pinterest
Videa na výšku, která krásně odprezentují vaše produkty komunitě více jak 1.3 milionu uživatelů v ČR.
YouTube Shorts
Krátká, dynamická videa ve formátu 9:16 (na výšku). Titulky, emoji a jiné interaktivní prvky. Voiceovery.
LinkedIn
I na LinkedIn patří video obsah. Ať už video na výšku (9:16), tak na šířku (16:9), dokážou váš firemní či osobní profil na Linkedinu odlišit a přilákat pozornost.
za uplynulých 2,5 roku se nám podařilo
přes 2.000
vytvořených videí pro naše klienty
700.000
lidí začalo sledovat náš obsah
70.000.000x
vyskočila naše videa na soc. sítích

V rámci natáčení zajistíme

Prostory pro natáčení
Samotnou produkci dokážeme doplnit i o nabídku kvalitních a profesionálních prostor pro natáčení. To našim klientům umožňuje mít k dispozici ideální prostředí pro jejich potřeby a realizovat nápady, které by jinak mohly být obtížně realizovatelné.
Natáčecí technika
Vždy se snažíme zvolit tu nejlepší možnou natáčecí techniku podle konkrétních požadavků na výsledné video. Náš tým zkušených profesionálů má výborné technické znalosti a dokáže poradit či kompletně zajistit techniku, která nejlépe odpovídá potřebám.
Profesionální herci
Jako součást nabídky video produkce dokážeme zajistit i profesionální herecké talenty, kteří pomohou výslednému videu získat na kvalitě a efektivitě. Vždy provádíme casting, abychom vybrali ty nejvhodnější herce pro daný projekt a klient má vždy konečné slovo při výběru. S našimi talenty se můžete spolehnout na to, že budete mít k dispozici nejen vynikající herecké výkony, ale také schopnosti, které pomohou přenést vzkaz videa co nejúčinněji.
Profesionální dabéři
Kvalitní a poutavý voiceover může mít výrazný vliv na efektivitu videa a jeho schopnost přenést vzkaz divákům. Naši dabéři mají bohaté zkušenosti s namlouváním různých typů videí a jsou schopni vytvořit voiceover, který bude co nejefektivněji komunikovat s cílovou skupinou diváků. Klient má vždy konečné slovo při výběru dabéra a my se postaráme o všechny potřebné kroky, aby byl výsledný voiceover na profesionální úrovni.

Postaráme se o celý proces

Idea
making
Idea making
Počáteční idea making je pro budoucí úspěch videí zcela zásadní. V této fázi projektu se naši kreativci zaměřují na kreativní nápady a koncepty, které jsou v souladu s vašimi požadavky a zároveň jsou přizpůsobeny pro co nejlepší komunikaci s vašimi zákazníky. Soustředíme se na to, aby byla vaše videa přínosná, poutavá a účinná pro konkrétní platformy, na kterých budou publikována. To znamená, že pečlivě zvažujeme, jaký styl a obsah bude nejvhodnější pro různé sociální sítě a délku videa. Díky tomu získáte obsah, který bude nejen krásný a zajímavý, ale také efektivní v oslovování vašich zákazníků.
Literární scénáře
Na základě kreativních nápadů a konceptů sepisujeme k jednotlivým videím literární scénáře, které jsou šité na míru požadavkům klienta a tomu, co chceme daným videem komunikovat. Scénáře z velké části vycházejí z připravených kreativních konceptů a rozvádějí se do konkrétní podoby. Scénář musí vždy obsahovat informaci o tom, na koho cílíme, kolik herců vyžaduje, jaké asociace se značkou chceme vyvolávat, jaká je hlavní pointa a další...
Pre produkce
V rámci preprodukční části naši zkušení produkční pečlivě vybírají nejvhodnější lokace, rekvizity, herce či dabéry. Důkladně a precizně připravujeme navazující technické scénáře a natáčecí plány, abychom vám mohli garantovat bezproblémové natáčení.
Produkce
Samotné natáčení koordinuje zkušený režisér, který dbá na to, aby byl každý detail podle předem schváleného scénáře a aby výsledné video bylo té nejvyšší kvality. Dle náročnosti natáčení se poté liší velikost štábu, který se samotného natáčení účastní - může zahrnovat kameramana, zvukaře, osvětlovače a další potřebné odborníky jako je vizážista či kostymér.
Post produkce
Závěrečná fáze post produkce zahrnuje finální úpravy videa jako jsou střih, barvení, tvorba titulků a přidání hudby. V této fázi dokážeme natočeným materiálům vdechnout život a dodat videu další rozměry prostřednictvím animací, efektů a vizuálních úprav. Pokud je cílem upraveného videa jeho umístění na sociální sítě, věnujeme pozornost i optimální délce videa a jeho formátu, aby bylo co nejefektivnějším pro danou platformu. Zároveň se snažíme pečlivě dodržovat termíny a plánovat post produkci tak, aby výsledné video bylo hotové včas a zákazník byl spokojen s výsledkem.

Vybrané projekty

150 videí
Pro Manboxeo.cz jsme realizovali kompletní produkci reklamních spotů na všechny online platformy, a to dokonce do 5 zemí.
Formáty:
🇨🇿
🇸🇰
🇭🇺
🇩🇪
🇦🇹
Napsali o nás

Rádi s TikTokemkrátkými videi pomůžeme i vám.

Těšíme se na vás na úvodní konzultaci,
kde se pobavíme detailněji.
Těšíme se na vás na úvodní konzultaci, kde se pobavíme detailněji.
David Duc
spoluzakladatel, CDO
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO
David Duc
spoluzakladatel, CDO
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO