Menu Zavřeno

Co je to TikTok

Nová sociální síť

Aktuálně nejrychleji rostoucí sociální síť na světě. V roce 2020 nejstahovanější aplikace na světě. Překonala hranici 3 miliardy uživatelů na světě (jako jediná aplikace nevlastněná Facebookem)

Trend krátkých videí

TikTok přináší nový formát krátkých videí. Na sdělení své myšlenky máte max 3 minuty, největší úspěch ale sklízí videa kolem 15-20 vteřin.

GenZ sociální síť

Na TikToku uspějete pouze pokud se přizpůsobíte jeho kultuře. Obsah přesdílený z YouTube, Instagramu či Facebooku nebude na TikToku fungovat.

Přečtěte si odpovědi na nejčastěji kladené otázky

Data o TikToku v ČR

data ke květnu 2021

0 mil
uživatelů
0 min
denně tráví průměrně uživatel na TikToku
Uživatelů 18+
0%
Mužů
0%
Žen
0%
iOS 
0%
Android
0%

Dostávejte aktuality, rady a tipy přímo do svého e-mailu.

Konzultace ZDARMA

Chcete poradit, která služba by pro vás dávala největší smysl? Rezervujte si bezplatnou půlhodinovou konzultaci, kde se pobavíme o vašich cílech a očekáváních apodle toho vám doporučíme vhodné kroky.
„David Duc (spoluzakladatel TikTokuj.cz) se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Mrkněte na kurzy na TikTokuj.cz, nebo se s ním rovnou domluvte na konzultaci. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.“

⎯⎯⎯ Eliška Vyhnánková, Autorka knihy Jak na sítě

Děkujeme za možnost podílet se na působení následujících značek na TikToku.