Menu Zavřeno

Proč spolupracovat
s TikTokuj.cz?

Nechme za nás mluvit výsledky našich klientů:

Jsme oficiální TikTok partner

1

Jsme jedni z mála, kteří jsou v České republice oficiálním partnerem TikToku. To nám umožňuje jednak realizovat placené kampaně TikTok Ads, jednak okamžitě řešit případné problémy. Dopředu víme, které hashtagy budou trendy a můžeme aktivně spoluvytvářet brandové i výkonnostní kampaně s přímou podporou TikToku.

Sami jsme tvůrci

2

Zakladatelé TikTokuj.cz – David Duc a Vít Janda mají dohromady přes 500 000 sledujících na TikToku. Dohromady s celým týmem TikTokuj.cz to je přes 750 000 sledujících.

Známe marketingové prostředí

3

Kromě TikToku máme zkušenosti také se správou Instagramu, Facebooku či LinkedInu. Dokážeme jednotlivé marketingové kanály vhodně propojit a provázat tak, aby celkové působení vaší značky působilo jednotně a plnilo nastavené KPIs. Máme zkušenosti také s event managementem, audiovizuální tvorbou, tvorbou webových stránek, grafikou aj.

Jsme profíci na audio/video

4

Tvoříme reklamní videa, animace, kreslená videa, podcasty, videoklipy a další audiovizuální obsah na míru klientům.

Poznejte náš tým

Hlavní misí TikTokuj.cz je vzdělávat českou a slovenskou podnikatelskou komunitu i veřejnost ve věcech týkajících se TikToku - aktuálně nejrychleji rostoucí sociální sítí na světě. Na TikToku je možné dosahovat obrovských organických dosahů svých videí. Formát krátkých videí je obrovským trendem a ten se bude neustále umocňovat.