Menu Zavřeno

Správce účtu

Baví Tě sociální sítě? Rád sleduješ aktuality a trendy na TikToku a dalších sociálních sítích? Pak jsi náš člověk! K nám do týmu hledáme kolegu, který nám pomůže se správou účtů našich klientů.
Pracujeme pro klienty, kteří v nás mají důvěru. Mají v nás důvěru, protože ví, že práci děláme pečlivě a s maximálním nasazením. Vždy hledáme cesty, jak naši práci posunout na ještě vyšší level, a tím doručit ještě lepší výsledky. I díky tomu jsou naše vztahy s klienty na velmi dobré úrovni a můžeme řešit společný růst.
Našimi klienty jsou například:
Staneš se součástí našeho kreativního týmu, který pro klienty vymýšlí strategie a podílí se na tvorbě kreativy. Budeš se moct podílet na tvorbě obsahu pro známé značky a neziskové organizace. V práci se budeš setkávat s influencery a zajímavými osobnostmi a v našem kolektivu budeš moct realizovat své nápady a podílet se na rozvoji firmy.
Jako správce účtu se budeš podílet na rešerších klientů a tvorbě strategií pro klienty. Budeš spolupracovat s našimi ideamakery, projekťáky a produkčním týmem. Čeká Tě tvorba scénářů, postovacího plánu a videí. Nedílnou součástí práce je pravidelný reporting. Čekáme, že se budeš účastnit pravidelných status callů s klientem a realizačním týmem. Sledování trendů a aktualit nejen na TikToku, ale i dalších sociálních sítích bude Tvým denním chlebem.
Hledáme parťáka, který

✔   se zajímá o marketing a sociální sítě
✔   se nebojí nových trendů a chce neustále objevovat způsoby, kterými práci ještě zlepšit či zefektivnit
✔   je pečlivý a spolehlivý
✔   má skvělé komunikační dovednosti
✔   se dokáže nacítit na klienta a pochopit jeho potřeby 
✔   dokáže přemýšlet kreativně a neustále přichází s novými nápady
✔   s námi chce budovat globální agenturu a zažívat s tím spojená pozitiva i negativa
✔   má výbornou znalost českého jazyka
✔   umí anglicky minimálně na úrovni B2
✔  má zkušenosti s TikTokem a Instagramem

Máš zájem?
Pošli nám životopis na adresu kariera@tiktokuj.cz a vyplň prosím žádost skrze dotazník:
Těšíme se! 🚀
Napsali o nás