Menu Zavřeno

Patříme mezi největší agentury
v ČR a na SK zaměřující se na sociální síť TikTok a krátká videa.

Produkce videí ⏤ Správa účtu ⏤ Influencer marketing ⏤ Placená reklama

O co se postaráme?

Schválené koncepty videí rozpracujeme do jednotlivých videí, ke kterým sepíšeme scénáře (scéna po scéně, věta po větě) + technické scénáře (kde a jak se bude natáčet). Dle domluvy zajistíme přípravu na natáčení- technika, prostor, rekvizity. Herce můžeme případně zajistit, ale nejsou v ceně.

Zorganizujeme natáčení dle schválených scénářů. Ve videích se objeví předem schválené osoby, se kterými zajistíme potřebné právní dokumenty. Celé natáčení bude mít na starosti náš dramaturg, který dohlédne nad kvalitou výstupu a dodržení všech odsouhlasených parametrů.

Natočené materiály upravíme a případně dodáme titulky, obrázky, emotikony či jiné efekty. Vše v souladu s vaším brand manuálem a dalšími guidelines, které nám dopředu nasdílíte. Verze připravené k publikování vám pošleme ke schválení. Pokud se vám hotová videa nebudou líbit, máte 1x možnost je vrátit k přepracování (týká se post-produkce).

Děkujeme za možnost podílet se na působení následujících značek na TikToku.

Co o nás říkají klienti?

"

Vzájemné spolupráce s TikTokuj.cz si velmi vážíme. Při spolupráci s agenturou je pro nás vždy důležité mít flexibilně nastavenou komunikaci s lidmi, kteří jsou nadšenci a profesionálové ve svém oboru, což se nám s TikTokuj.cz podařilo a odrazilo se to i na výsledcích, které mnohonásobně překročily stanovené cíle. 

Kristýna Černá, Marketing Manažerka @ Super zoo

"

David Duc se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.

Eliška Vyhnánková, spoluautorka knihy Jak na sítě

"
Tiktokuj.cz jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.

Tereza Knířová, Head of Communications

"
„Jsme strašně spokojení, školení nás bavilo. A ani jsme nebyli po školení psychicky vyčerpaní, jako to někdy u školení bývá.“

Kristýna Valentová @ Health Academy

Napsali o nás

Rádi pomůžeme s TikTokem i vám.

Poznejte nás

Pomůžeme Vám s

Aby nebylo vaše snažení oslovit mladou generaci pouhým výstřelem do tmy, je potřeba sestavit promyšlenou strategii s vhodnými KPIs. Podle vašich cílů a očekávání vám sestavíme strategii na míru tak, aby vaše následné působení na TikToku přineslo reálné výsledky.

Náš tým se postará o prvotřídní tvorbu obsahu, který bude v souladu s nastavenou strategií a bude generovat výsledky. Zajistíme tři hlavní pilíře působení na TikToku - tvorbu organických videí, spolupráci s influencery a placenou reklamu. TikTok známe. Víme, jak vytvořit scénáře, naplánovat natáčení, upravit a publikovat videa.

Veškeré naše aktivity pečlivě monitorujeme a vyhodnocujeme. Přesně si tak spočítáte, kolik vás co stojí a jaké vám to přineslo výsledky.

TikTok jako nový prodejní kanál.

Tvoříme krátká videa a placené kampaně.

Propojujeme značky s tvůrci na TikToku.

Rozumíme mladé generaci.
Víme, jaký obsah tvořit, aby ji zaujal.
Začleňujeme krátká videa do strategie.

Fakt jsme nečekali, že kampaň na TikToku bude tak efektivní...

„David Duc (spoluzakladatel TikTokuj.cz) se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Mrkněte na kurzy na TikTokuj.cz, nebo se s ním rovnou domluvte na konzultaci. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády nadelší dobu.“

⎯⎯⎯ Eliška Vyhnánková, Autorka knihy Jak na sítě