Menu Zavřeno

Skrze TikTok a krátká videa vám dokážeme vybudovat komunitu a vydělat peníze.

Patříme mezi největší agentury v ČR a na SK zaměřující se na sociální síť TikTok a krátká videa.

Produkce videí ⏤ Správa účtu ⏤ Influencer marketing ⏤ Placená reklama

100.000 sledujících na TikToku bez placené reklamy

Co o nás říkají klienti?

"

Vzájemné spolupráce s TikTokuj.cz si velmi vážíme. Při spolupráci s agenturou je pro nás vždy důležité mít flexibilně nastavenou komunikaci s lidmi, kteří jsou nadšenci a profesionálové ve svém oboru, což se nám s TikTokuj.cz podařilo a odrazilo se to i na výsledcích, které mnohonásobně překročily stanovené cíle. 

Kristýna Černá, Super zoo

"
TikTok je nový Instagram a je potřeba se svézt na jeho vlně. Pokud se svézt chcete, nemusíte se bát jízdu svěřit TikTokuj. Nás provezli krásně, dostali jsme se na nejnižší cenu za instalaci appky vůbec. Je to mladý, dravý tým, který se podobá tomu našemu. Jestli to máte stejně, nehledejte dál. Našli jste ✌🏻

Tomáš Zapletal, Worldee

"

David Duc z TikTokuj.cz se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.

Eliška Vyhnánková, Jak na sítě

"
Školení mohu jen doporučit. David z TikTokuj.cz je skvělý školitel a do detailů nám ukázal, jak bychom měli postupovat při rozšiřování komunikace naší značky na TikToku. Součástí školení byly nejen strategie a případové studie Davidova klientů, ale také brainstorming a vymýšlení našeho vlastního konceptu a strategie komunikace. Díky tomu máme jasnější představu o tom, jakým směrem se na TikToku chceme vydat, víme přesně jak tuto strategii zaimplementovat, na co se soustředit a čemu se vyhnout.

Václav Staněk, Vasky

"
Tiktokuj.cz jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.

Tereza Knířová, Head of Communications

"
„Jsme strašně spokojení, školení nás bavilo. A ani jsme nebyli po školení psychicky vyčerpaní, jako to někdy u školení bývá.“

Kristýna Valentová @ Health Academy

Za poslední 2 roky

jsme vyprodukovali přes
0
videí na TikTok
vyskočila naše videa více jak
0
krát
náš obsah začalo sledovat
0
uživatelů
Obsah navíc umíme recyklovat na další platformy,
kde videa dosahují skvělých výsledků.

S čím vám pomůžeme

Strategie

aby to celé dávalo smysl

Produkce videí

od A do Z

Správa účtu

zveřejňování videí apod.

Placená reklama

od nastavení po report

Influencer marketing

kompletní zajištění

Reporting

všech dostupných dat
Také máme bohaté zkušenosti s mentoringem, školeními či konzultacemi.

O co se postaráme?

Zorganizujeme natáčení dle předem navržených a schválených scénářů. Celé natáčení bude mít na starosti náš dramaturg, který dohlédne nad kvalitou výstupu a dodržení všech odsouhlasených parametrů. Natočené materiály upravíme a verze připravené k publikování vám pošleme ke schválení.

Zajistíme copywriting, nasazení videa i interakce s tamním specifickým publikem. Následně i samotný reporting videí pro dané období.

Vybereme vhodné influencery na základě Vašich preferencí a zohledníme to, aby vybraní influenceři byli v souladu s vašimi firemními hodnotami. Budeme dohlížet na to, aby se vybraní influenceři striktně drželi stanoveného zadání a následně budeme vyreportujeme výsledky za dané období.

Připravíme časovou osu zahrnující placené kampaně. Spuštěné kampaně na denní bázi sledujeme a na základě průběžných výsledků pracujeme s rozpočty / doporučujeme vhodné další kroky. V případě, že se reklama z nějakého důvodu zamítne, okamžitě to budeme řešit přímo s TikTokem.

Seznámíme se s TikTokem, naučíme vás pracovat s aplikací či pomůžeme s nástřelem strategie pro vaši značku.

Děkujeme za možnost podílet se na působení následujících značek na TikToku.

Napsali o nás

Rádi s TikTokemkrátkými videi pomůžeme i vám.

Těšíme se na vás na úvodní konzultaci,
kde se pobavíme detailněji.
Těšíme se na vás na úvodní konzultaci, kde se pobavíme detailněji.
David Duc
spoluzakladatel
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO
David Duc
spoluzakladatel
Vít Janda
spoluzakladatel, CEO

Poznejte nás